Bafetimbi Gomis: "Ben kalmak istedim. Başkan ve yöneticiler beni gönderdi" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bafetimbi Gomis: "Ben kalmak istedim. Başkan ve yöneticiler beni gönderdi"

Forumda en sevdigim tipleme sen nasil Galatasaraylisin.
Insanin icinden sari kirmiziya boyadim gel göstereyim diyesi geliyor.

Forumda en sevdigim tipleme sen nasil Galatasaraylisin.
Insanin icinden sari kirmiziya boyadim gel göstereyim diyesi geliyor.

Kusura bakmayın da ben bu forumda tek bir insana saygısızlık yapmış insan değilim. İnsan biraz mantık çerçevesi içinde konuşur,kulüp içinde olupta mı bu bilgileri veriyor bu adam? Neyin ne olduğunu nereden biliyor,hoca bile üstünü çizmişken bu adamın başkanı nasıl suçlayabiliyor?

Kusura bakmayın da ben bu forumda tek bir insana saygısızlık yapmış insan değilim. İnsan biraz mantık çerçevesi içinde konuşur,kulüp içinde olupta mı bu bilgileri veriyor bu adam? Neyin ne olduğunu nereden biliyor,hoca bile üstünü çizmişken bu adamın başkanı nasıl suçlayabiliyor?
Yahu adam neden sorguladigini yazmis zaten mesajina.
Benzer bir sürec baska bir oyuncu ile de yasandi diye belirtmis.

Bu ite sadece edit yapıyorsanız bana eyvallah, bundan sonra ben de ana avrat küfür edecegim. Bu veletler ceza almıyor ben alıyorsam utanacak kişiler belli

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sen kimsin ki bana it ve velet diyebiliyorsun? Bilip bilmeden kimi neyi eleştiriyorsun arkadaşım? Klavye delikanlılığı yapma elinde somut done varsa koy önümüze,yoksa sus ve bas git.

Baska bir oyuncu ile değil,menajeri ile yaşandığını söylemedi mi Mustafa Cengiz renktaş?
Ne fark eder ki, sonucta Ndiaye ile Gomis sürecleri bir birine benziyor.
Üstelik hatirladigim kadari ile Ndiaye olayinda da menajeri icin pek iyi kelamlar edilmedi.
Bazi oyuncular bire bir bu islere giriyor, bazisi para veriyorum deyip menajeri üzerinden yürütüyor.
Ortak nokta ise her iki sürecin de benzerlikleri olmasi.

Sonra bizim uşak cikiyor gomis elimizi kolumuzu bagladi diyor. Bizim ergen kesim de inaniyor bunlara tabi sosyal medya fans.

Gomis bu durumda neden yalan soylesin adam geldi takır takır parasını aldi 30 tane gol sıkıştırdı gitti. Anteplide tve cikip bana saygisizlik yapti diyor. Gulermisin aglarmisin.

Sezon sonu bunların alayini postalamak lazim Terim bunları sırtında taşıyor.

Üst Alt