Bafétimbi Gomis: "Goller öz güvenim için önemliydi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bafétimbi Gomis: "Goller öz güvenim için önemliydi"

42b6616efb4b4c149bf81e4a3501d2c3.jpeg

İki haftalık suskunluğunun ardından 2 gol kaydeden ve Atiker Konyaspor’un deplasmanda 2-0 ile geçilmesinde başrolü oynayan Bafetimbi Gomis karşılaşma sonrasında yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

8 haftada 9 gol kaydeden Gomis şu ifadeleri kullandı:

“Çok mutluyum gollerden dolayı. Tekrardan gol atmaya başladım. Takımın yenmesinden dolayı ayrıca mutluyum. Takım güveni için ve benim öz güvenim için çok önemliydi. Takıma da bu şekilde puan kazandırdım.”

“Fenerbahçe maçı büyük bir maç olacak. Onlara saygı duyuyoruz. Ama taraftarımız önünde oynayacağız. Onlar bizim 12. adamımız. Bütün hafta boyunca bu maça hazırlanıp sahaya çıkacağız”

GSC Portal

Son düzenleme:
Adam o kadar hırslı ve karakterli ki 2 maç boş geçince kendine çok kızmış , forvetim ulan ben gol atmak öncelik işim diyo ve telafi etme adına bugün normalden daha fazla çabaladı işte böyle oyuncular lazım adamsın gomis adam.

Ornek profesyonel kendisi

Hatta o kadar harika bir karakteri var ki FM deneyimlerime dayanarak genc bir forvet alinip kanatlarinin altina verilmelidir

Bunu yapmazsak ciddi bir sansi tepmis oluruz

Üst Alt