GSC Haber Bafetimbi Gomis, Rakipleri Çıldırttı!

Alper Yılmazlar

Moderator
Yönetici
Moderatör
Galatasaray'ın eski golcüsü Bafetimbi Gomis, Bursaspor maçının ardından yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Fransız futbolcu, "Timsah hiçbir zaman aslanla savaşamaz. Sadece timsah değil; kartal, kanarya ve balık da aslanı yenemez" ifadelerini kullandı

Galatasaray, 2-0 geriye düştüğü maçta Bursaspor'u 3-2 yenerken Sarı-Kırmızılılar'ın eski golcüsü Bafetimbi Gomis, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla ses getirdi.

Arabistan ekiplerinden Al Hilal'de forma giyen Fransız golcü, Galatasaray'ın ezeli rakipleri Fenerbahçe ve Beşiktaş'a da göndermede bulunarak "Hayvanları seviyorum ama aslan her zaman ormanların kralıdır. Timsah hiçbir zaman aslanla savaşamaz. Sadece timsah değil; kartal, kanarya ve balık da aslanı yenemez. Bunu biliyorum çünkü artık yavru bir aslanla yaşıyorum" ifadelerini kullandı.

Al Hilal kulüp başkanı, Gomis'e bir yavru aslan hediye etmişti.

Habertürk

Berkan Yavuz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Balık mı? Hamsileri de es geçmemiş

Enes Dalmış

10 Numara!
İşte karakter meselesi. Bu taraftar seni hep en iyi şekilde hatırlayacak Bafe :sarıkalp::kırmızıkalp:

Fahri Aksoy

Tecrübeli Üye
yönetim Gomis krizini iyi yönetemedi. Bir yanda takıma Drogba'yı getiren yönetim, bir yanda Gomis'i tutamayan yönetim!

Ünal Aysal bir Drogba ise Cengiz ve Abdürrahim bir Ömer Bayram gibi kalıyor yanında. O kadar seviye farkı var malesef.

Furkan Korkmaz

Moderator
Yönetici
Moderatör
Kral uzaktan çıldırtmaya devam ediyor

Cem Kaya

10 Numara!
Gerçekten kötü yönetildi dönem. Adam en çok gol atan yabancı olduğu için haklıydı istekleriyle. Bonus bir para verseydik kabul edebilirdi bence. 100-200 bin gibi. En az 10 milyon kaybettik şampiyonlar liginden ve normalde kolaylıkla alabileceğimiz şampiyonlukta gidebilir.

Üst Alt