# Bafétimbi Gomis | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Bafétimbi Gomis

1324974425-30.jpg

Bafetimbi Gomis - Oyuncu profili - transfermarkt.tr

sezon sonu sözleşmesi bitiyomuş.konusu bulunsun dedim.

Paranin zor bulundugu bir donemde neden olmasin, bizim suanki golculerden daha faydali olur..

(hem bazilari gibi fantaziye kacmaz, Dzeko Balotelli ler falan, ruyalarimizda gelir)

nondayla kısa sürdü.bunla yeterince mutlu olursunuz.gabbiadini meselesi ise yabancı kuralı halloursa gelmesi taraftarıyım.GS menez ve gomisi kaçırmamalı.yakışmaz.

Ligin anasını beller diyemem, ama bu yıl ihtiyaç olan bölgelere mantık çerçevesinde Bosman kuralından faydalanmayı destekliyorum. Beleşe alınacak Gomis, 20 milyon verilerek alınacak Dzeko ve ya Balotelli transferinden daha mutlu eder beni şahsen.

Büyük ihtimal tek forvet oynayacağız Gabbiadini tam forvet mi değil mi izlemediğimden bilmiyorum ancak tek forvette Gomis mi Gabbiadini mi desem ?

Gabbiadini bu sezon sürekli sağ açık oynadı. İzlediğim maçlarda santrafor oynadığını görmedim.

Tek forvette Gomis daha yararlı olur bence.

+

Maliyet açısından da Gomis daha mantıklı olur.

Gomis, Fransa liginin gediklilerinden. Her sezon 10-15 tane sallıyor. Bizim lige gelirse 17-18'in altına düşmez kesinlikle. Fizik var, hız var, bitiricilik var üstelik bedava. Ben gelmesini isterim.

Ben bunu 30+ saniyordum. 28 yasindaymis daha. Vallah fiyat/performans kiyaslamasi yaparsak muthesem bir transfer olabilir aslinda.

Yukarida bir renktasin söyledigi gibi bu transfer beni de bir pahali Dzeko/Balo transferinden daha mutlu eder.

Yani bir Elmander transferi misali.

Alınırsa iyi olur sebepleri

1. Çalışkanlık

2. Türkiye Ligi'ne fazla fizik güç

3. Topsuz oyunu iyi bilmesi

Alınması konusunda olumsuz durma sebepleri

1. Tek forvet için yeteri kadar gol ortalaması yok

2. Top tekniği çok üst düzey değil ama Burak'tan iyidir.

Yazdıklarımdan sonra eğer alınırsa iyi olur aslında noktasına geldim.

Ola Toivonen de faydalı adamdır, o da düşünülebilir bu arada.

Mevlüt'ü de kaptırmamak lazım tatava yapmadan almalıyız, Umut bitti bitiyor forvet şart.

Üst Alt