Bafetimbi Gomis'e PFDK'dan Ceza - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bafetimbi Gomis'e PFDK'dan Ceza

Babel ve alper kararlarini da yanlis bulmustum ,bunu da yanlis buluyorum , 3 buyuklere de ayni kiyagi birer kez gectiler

acaba bu kastamonuspor - erzurumspor macinda bir oyuncuya yapilir miydi ?

Gomis değil de Kastamonu - Erzurum maçından herhangi biri olsa rakibi sarı kart bile görmeden direkt kırmızı kartla oyundan atılmazdı onu napıcan?

Ne yapacaklar geri iade mı edecekler
Adam zaten çekti cezasını
Sinan yine trolluyor

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ercan kusura bakma ama bos konusuyorsun su an .. tahkime gidip bu cezayi kaldirabilirsin . tedbirli oldugu surede oynamamis oldugu macin cezasi kalkamaz mi ?

sucsuz oldugu anlasilan kimse gecmisteki kayiplari icin ileride bunu dava konusu edemez demeye benziyor bu is

ercan kusura bakma ama bos konusuyorsun su an .. tahkime gidip bu cezayi kaldirabilirsin . tedbirli oldugu surede oynamamis oldugu macin cezasi kalkamaz mi ?

sucsuz oldugu anlasilan kimse gecmisteki kayiplari icin ileride bunu dava konusu edemez demeye benziyor bu is
Boşumu var para cezasimi geri ödenecek
Ki tedbirde yoktu

1 maç verdiler ve ilk kez lehimize bir karar çıktı. Amma uzattın Sinan bey yav

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kirmizi kart goren her oyuncu disiplin kuruluna tedbirli sevk edilir , yani disiplin sevkinden 1 gun sonra kirmizi kartinin cezasini cekse , bir sebeple pfdk toplanamasa hafta sonundaki macta da oynayamaz .

hatta pfdk toplanana kadar oynayamaz tedbirli oldukca .

para cezasi veya 1 mac cezasi kaldirilabilir , ceza kaldirilinca sonucunu mu soruyorsun ,zaten oynamadi ne yapilabilir ki diye mi ? hukuki yollar acik

ama akliniza su gelmesin , bir mac cebinde hakki olur bir sonraki kirmizida 1 mac eksik ceker diye bir durum olmaz

Neyine itiraz edilecek böyle mantık mı olur
Hurafe yaratıyorsun
Tedbirde olsa çekilen ceza var
Şimdi tedbir var ceza sayilmayacakmi

Ya ercan , gomis in cezasini hakedip etmediginden bagimsiz soruyorum , bu ulkede alex ornegi var , bir karabukspor macinda dirsek atti ve ceza aldi ,sonra cezasi tumden kaldirildi , sifirlandi yani , kerem inan kaleci , atildi , kirmizi karti tahkimde iptal edildi

simdi gomis icin tahkime basvurup cezasini tumden iptal edebilir miyiz diye soruyorum , bunun sonucunda elbette zamanda geri gidilip sivas macinda oynayacak hali yok

ama bu hak mucadelesidir ve elbette hakli cikarsan bazi sonuclari olacaktir haksiz cektigi ceza icin

Neyin mücadelesini veriyorsun o zaman
Senin dedigin malatya maçına denk gelseydi o zaman cezayı hemen aciklanirdi
Bizimkiler kupada oynaması lazım algısı ile olaya yaklasaydi onlarda hemen uygulamaya geçer cezayı açıklardı

Olacak şeylerin Üzerin e kafa yoralım
Şunları okuyan mutlaka gülüyordur

Sinan Bilgin'in troll olduğuna bir kez daha kanaat getirdim.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

madem buna kanaat getirdin , bu kelimenin ne manaya geldigini bana da bir acikla

hukukta "olan oldu ne yapalim" diye bir madde bulunmaz , bir cezayi tahkimde iptal ettirirsen , ifa edilmis olsa dahi bazi haklarini korursun , ornegin oyuncunun mac basi ucretini talep edebilirsin , verilmis para cezasini kaldirabilirsin , sicilinde ceza bulunmasini kaldirirsin

bir sey bilmeden vir vir konusup da boyle populist kelimelerden medet ummayin .. varsa bir dusunceniz onu sunun ,biz de dinleyelim

tedbir karari bir engelleyicidir , ceza degildir , ceza sifirlanirsa tedbir de hukumsuz kalir ... bu kadar basit bir seyi bilemeyip sonra bilene laf ediyorsunuz

bununla ugrasmak gereksiz diyin amenna .. ama boyle sacma sapan kelimelerle olmaz bu is

Üst Alt