Bafetimbi Gomis'e PFDK'dan Ceza | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bafetimbi Gomis'e PFDK'dan Ceza

mJLo78.jpg

7- GALATASARAY A.Ş. sporcusu BAFETIBI GOMIS'in, 09.12.2017 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş. - TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR Süper Lig İlhan Cavcav müsabakasında, rakip takım sporcusuna yönelik şiddetli hareketi nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 4.350.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada GALATASARAY A.Ş. antrenörü AYHAN AKMAN'ın, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA ve YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 13.000 TL PARA CEZASI
ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hemen ilk sayfaya yazayim da kaynamasin , basta BEN olmak uzere tepeden tepeden 2 den az olmaz , 3 sasirtmaz , 4 bile olur diyen hepimizin bir yerinde patladi bu karar

Hakli cikinca nasil etrafa sahinlik yapiyorsak bu durumda da ozelestirimizi yapacagiz elbet

Sivas maçında cezasını çekti zaten araya Türkiye kupasının girmesi çok iyi oldu. Pazar günü sahada kral

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Babel ve alper kararlarini da yanlis bulmustum ,bunu da yanlis buluyorum , 3 buyuklere de ayni kiyagi birer kez gectiler

acaba bu kastamonuspor - erzurumspor macinda bir oyuncuya yapilir miydi ? benim sahsi gorusum bu , bu 3 takimin 3 oyuncusuna verilen 1 er maclik cezalar hakemlere mesajdir

migel lopez e , akhisarli , gordugu kirmizi karta ek olarak 3 mac ceza vermisler , haketmis olabilir , ama 3 buyuklerde hangi oyuncuya kirmizi karta itirazdan +3 mac verilebilmis bugune dek ?

konu gomis degil burada yani , konu 3 veya 4 buyukler olunca hemen yumusuyorlar

sira bizdeydi , alper ve babelden sonra sira bizdeydi , eksik olmasinlar esgecmemisler

Babel ve alper kararlarini da yanlis bulmustum ,bunu da yanlis buluyorum , 3 buyuklere de ayni kiyagi birer kez gectiler

acaba bu kastamonuspor - erzurumspor macinda bir oyuncuya yapilir miydi ? benim sahsi gorusum bu , bu 3 takimin 3 oyuncusuna verilen 1 er maclik cezalar hakemlere mesajdir

migel lopez e , akhisarli , gordugu kirmizi karta ek olarak 3 mac ceza vermisler , haketmis olabilir , ama 3 buyuklerde hangi oyuncuya kirmizi karta itirazdan +3 mac verilebilmis bugune dek ?

sira bizdeydi , alper ve babelden sonra sira bizdeydi , eksik olmasinlar esgecmemisler

Adam hakeme kafa atmaya calıstı renkdas kırmızıdan sonra goruntulerde var

Yapma bu goygoyu adam resmen hakemin suratına lanet olsun sana anana da lanet dedi defalarca 3 maç az o adama Engin Baytar muamelesi yapılmalıydı ona

Yapma bu goygoyu adam resmen hakemin suratına lanet olsun sana anana da lanet dedi defalarca 3 maç az o adama Engin Baytar muamelesi yapılmalıydı ona

gecmiste sabrinin ,melonun ,emre b nin , q7 nin neler yaptigini hatirliyoruz .. bir caner ornegi var iste ibreti alemlik verdiler 5-6 mac , bir de meireless vardir buna benzer

ben migel haketti zaten ona bir sey demiyorum , ama aynisini buyuklere "kendi aralarindaki maclardaki pozisyonlar haric" yapamazlar

Sinan, takimlari kenara birakalim, sen hakem olsan Gomise o poziyon icin kirmizi verirmiydin?

Dolambacli cevap vermem lazim ,bilemiyorum , orada koruyucu hakemligi yapmandir esas , aradaki kontagi sezip oyunu onceden durdurman lazim , ve 2 sari kartla yatistirman

eger bunu yapamadi isen , nihai hareketi yapana kirmiziyi vermek zorundasin cunku bir vurma eylemi var , sonra da geriye donup mustafaya sari gosteremezsin cunku mustafanin eylemi once oluyor ve sen cezalandirmak icin oyunu durdurmamissin

hakki ne dersen cevabim baska ama hakemlik teknigi acisindan eger dudugu gomis vurdugu anda calarsan mustafaya bir cezalandirma yapamazsin

ama ben olsam mustafaya da abartili hareketlerinden oturu sari kart verirdim sonrasinda ..

Üst Alt