Bafétimbi Gomis'ten Transfer Açıklaması! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bafétimbi Gomis'ten Transfer Açıklaması!

219841-large.jpg

Dün beIN SPORTS'ta Maraton Programı'nda Şansal Büyüka'nın Galatasaray'ın Bafetimbi Gomis ile ilgilendiğini açıklamasının ardından yıldız oyuncudan açıklama geldi.

Bonservisi Swansea City‘de olan ama sezonu Marsilya’da kiralık olarak geçiren Bafetimbi Gomis‘ten geleceğiyle ilgili açıklama geldi. Canal +’ya konuşan golcü oyuncu Marsilya ile iyi bir kiralık dönemi geçirdiğini belirtirken gelecek sezon ise farklı bir takımda oynayabileceğinin sinyalini verdi. 31 yaşındaki Fransız oyuncu, “Marsilya’da kalabilir miyim? Maalesef şu anda bunun için konuşamam. Önümüzde uzun bir süreç var ve ne olacağı henüz belli değil. Marsilya’da çok güzel bir dönem geçirdim ama henüz tüm amaçlarımdan da sapmadım. Burada kalabilir miyim? Tabii ki böyle bir ihtimal de var” dedi.

Gamaspor

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin gündemindeki süper golcü Bafetimbi Gomis, Bastia maçının ardından açıklamalarda bulundu. Gomis, transfer kararı için erken olduğunu söyledi.

Kesin kararını vermediğini ve erken olduğunu söyleyen Gomis, Marsilya'nın inandığı bir proje olduğunu ve hayallerini gerçekleştirdiği için mutlu olduğunu söyledi. Galatasaray ve Fenerbahçe sorularına, 'kapıyı kapatmadım ve kapatmayacağım' diyerek cevap veren Gomis, Marsilya'dan ayrılmak zorunda olduğunu ve gelen teklifleri düşüneceğini aktardı.

Gomis Marsilya forması altında bu sezon toplam 34 maçta 21 gol atma başarısı gösterdi. (Fanatik)

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin gündemindeki süper golcü Bafetimbi Gomis, Bastia maçının ardından açıklamalarda bulundu. Gomis, transfer kararı için erken olduğunu söyledi.

Kesin kararını vermediğini ve erken olduğunu söyleyen Gomis, Marsilya'nın inandığı bir proje olduğunu ve hayallerini gerçekleştirdiği için mutlu olduğunu söyledi. Galatasaray ve Fenerbahçe sorularına, 'kapıyı kapatmadım ve kapatmayacağım' diyerek cevap veren Gomis, Marsilya'dan ayrılmak zorunda olduğunu ve gelen teklifleri düşüneceğini aktardı.

Gomis Marsilya forması altında bu sezon toplam 34 maçta 21 gol atma başarısı gösterdi. (Fanatik)
H.O. diyebiliriz mi ?

Üst Alt