Baklava mı Künefe mi? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baklava mı Künefe mi?

Hangisini Tercih Edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    82
Aslında baklava da künefe de yerine göre çok güzel olur. Mesela güzel bir ocak başı mekana gitmişsindir yemeğin üstüne künefe çok güzel gider, diğer türlü asıl amaç tatlı yemek olduğunda şöyle güzel tereyağlı fıstıklı bir baklavanın yerini hiçbir şey tutamaz

Kesinlikle ama kesinlikle forumdaki her ranktaşımıza tavsiyemdir Hatay/İskenderun da künefe Gaziantep de baklava yiyiniz. Havasından mıdır suyundan mıdır bilmem ama aynı baklavayı getirip evde yediğinde o kadar lezzetli olmuyor gidip mekanında yemek lazım

Bildiğin baklava abi. Geçen pazar Gaziantep’teydim. Akşam üzeri döndüm eve girmeden önce evin altındaki baklavacıdan baklava aldım geçtim eve. İnanılmaz lezzetliydi. Künefe falan hikaye geçiniz efendim!
Tamam sinirlenmeni gerektirecek bir durum yok lütfen sakinliğimizi koruyalım daha önce hiç duymamıştım ondan sordum, google'a yazdım oradan da bir sonuç çıkmadı. Ulan madem bildiğin baklava ne demeye başına Hatay ekliyorsun ? Bence sen İzmirlisin biliyormusun, farkında değilsin sadece. İzmride doğmamış olabilirsin ama bu İzmirli olduğun gerçeğini değiştirmez, triplerin %100 İzmirli tribi.

Tamam sinirlenmeni gerektirecek bir durum yok lütfen sakinliğimizi koruyalım daha önce hiç duymamıştım ondan sordum, google'a yazdım oradan da bir sonuç çıkmadı. Ulan madem bildiğin baklava ne demeye başına Hatay ekliyorsun ? Bence sen İzmirlisin biliyormusun, farkında değilsin sadece. İzmride doğmamış olabilirsin ama bu İzmirli olduğun gerçeğini değiştirmez, triplerin %100 İzmirli tribi.

İzmir’in bir ilçesi Hatay var bilirsin abi. Bu mesajın üstüne onunla ilgili espri düşündüm bulamadım hakkını helal et!

Üst Alt