BAL'dan İlk 11 Yapsak Bundan Kötü Olamazdı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BAL'dan İlk 11 Yapsak Bundan Kötü Olamazdı!

Bu takımın en büyük problemi kondisyon, enerji ve tempo. Kadromuza şöyle baktığımızda

-Mariano
-Nagatamo
-Feghuli
-Nzonzi
-Belhanda
-Lemina
-BABEL

ilk 11 den 7 kişi. 1 kaleci 8 kişi
stoperleri ve forveti saymadım

Yanlış kadro mühendsiliği. Bir takım 2-3 kişi pili bitik adamı kaldırabilir. Ama bizim takımda enerjik adam yok :)

Linnes e gelde yanma. Linnes kondisyon ve enerjisiyle bunları donunda sallardı. Sonuç olarak bu kadroyla işimiz çok zor

İstatistiğe ulaşamadım ama taş çatlasa 80-85 km katedilen mesafe aynı takım (2-3 oyuncu hariç bu oyuncular o günkü performasını verse 95 olmazdı bile) PSG karşısında 105 km mesafe katetti. Maç seçtiklerini düşünüyorum.

takımın sorunu otorite , fegulinin kaptırdığı topa koşmaması , keza oyundan çıkarkenki tawrı bunu açıkça gösterior. yoksa psgyle aynı sayıda pas yaptı takım. kısaca ligde oynamıo gawadlar.. sanıyorum belli bi oyun disiplini ile hızlı kanat oyuncusu olmayışını da ekleyebiliriz..

sessegnon 35 yaşında bizim tüm hücumculardan daha çok mücadele etti daha diri göründü... Enerji yönünden en zayıf adamlardan biri olan Sosa bile nasıl yırtınıyor .. Ligde bu kadar durağan oynayan bir takım uzun yıllardır hatırlamıyorum sanki herkes 5 metre iple bağlanmış olduğu yere o alan dışına çıkamıyoruz.. Top rakipteyken koşmuyoruz o ayrı top bizdeyken de kimse hareketlenmiyor boş alana çıkmıyor böyle olunca ligin en az pozisyon bulan takımı oluyoruz doğal olarak.. Hepsini geçtim birebirde çalım atıp adam eksiltecek tek topu yok ya koca takımda olanın da kafa futbolda değil çoğu maç 20 dk oynuyor..

BAL'dan İlk 11 Yapsak Bundan Kötü Olamazdı! Derken kalite anlamında değil, kondisyon mücadele enerji anlamında söyledim. Bazı arkadaşlar yanlış anlamaya çalışmış

Üst Alt