Balde: "25 milyon Euro'ya serbest kalır maddesi eklemek istediler" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Balde: "25 milyon Euro'ya serbest kalır maddesi eklemek istediler"

Bu duruma gelinmesinin tamamen yönetimin hatasi. Brumanin menajeri nasil paragöz biri oldugu biue transfer oldu dönem ortadaydi baya sorun yasamislardi sporting ile. Ya devre arasi sözlesmeyi yeniliyecektin yada satacaktin. Bu gidisle iki secenek kaldi. sezon sonu bedava kacirmamak icin ya istedikleri yapacagiz yada zararin neresinden dönersin kar hesabi alabildigin en yüksek bonservise satacaksin

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Dursun salağı 10 milyon falan yapar bunun serbest kalma maddesini.Belki bu haziranda 15 e gidecekken daha sonra 10 na gider 5 zarara sokar bizi.

Sözleşme detaylarını kimse bilmiyor ancak mehmet demirkol'un her bruma haberi geçtiğinde ısrarla belirttiği bir konu var ; G.Saray, bruma'nın sadece %65 ine sahip, ayrıca bir sürü lizbon lehine madde bulunuyor şeklinde söylemleri var.

25 milyon euro çıkış maddesi bana çok saçma geliyor.Yönetim maddi açıdan kendi menfaatini düşünse neden böyle düşük bir rakamı ısrarla belirlemek istesin.Bu haberler arasında bir menajer - medya ilişkisi seziyorum. Baskı kurmak için haber yaptırıyor gibiler.

20milyon euro uzeri satistan brumaya %20 ver bak bakalim kabul ediyor mu etmiyor mu.
Cakal menajer 30 milyon bile getirir cine goturur bunu, imani para cunku.

bende bu yönetime güvenmiyorum, sırf teklif ettik ama serbest kalma maddesi yüzünden anlaşamadık oyunuda olabilir.

Bu Ateş üfleyerek sönmez
Olabilir ama ozamanda kendilerini yalanci duruma dusurmus olurlar. Daha bir kac hafta evvel Dursun ve hatta Cenk Ergun de, "hic bir sorun yok, menajeri ile gorusuyoruz, cok yakinda imzalar atilacak" dediler. En son da Sansal Buyuka'nin programinda Dursun tekrar bunu canli yayinda demisti. Simdi dedigin gibi olursa yine millet kufur edecek, hakli olarak.

Olabilir ama ozamanda kendilerini yalanci duruma dusurmus olurlar. Daha bir kac hafta evvel Dursun ve hatta Cenk Ergun de, "hic bir sorun yok, menajeri ile gorusuyoruz, cok yakinda imzalar atilacak" dediler. En son da Sansal Buyuka'nin programinda Dursun tekrar bunu canli yayinda demisti. Simdi dedigin gibi olursa yine millet kufur edecek, hakli olarak.
Adamların küfüre karşı bağışıklık sistemi çok güçlendi, pek takacaklarını sanmıyorum.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üst Alt