Ballond d'Or 2019 Ödülü Sahibini Buluyor | Kazanan Messi Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ballond d'Or 2019 Ödülü Sahibini Buluyor | Kazanan Messi Oldu!

Bence ramos en iyi senesin de bile Van dijk türü direniş ve özellikler göstermedi. Adam 20 maça yakın çalım yememiş ki epl den bahsediyoruz.
İki ŞL finalinde direkt katkı verdi Ramos, biri zaten direk kupanın gelmesine vesile oldu.

Ramos iyi döneminde Dijk'tan daha etkiliydi. Van Dijk'ı severim de bu çalım olayı gerçekçi değil çünkü adamı çok mesafeli karşılıyor dolayısıyla topu yana çekse bile geride karşıladığından çalım sayılmıyordu.

Mesela Euroleague’de falan haftanın MVP’sinin kazanan takımdan seçilmesini de anlayamıyorum. Bunlar bireysel performanslardır. Kim daha iyiyse o seçilir kupa veya maç kazanma bunun için bir kıstas olmamalı.

İki ŞL finalinde direkt katkı verdi Ramos, biri zaten direk kupanın gelmesine vesile oldu.

Ramos iyi döneminde Dijk'tan daha etkiliydi. Van Dijk'ı severim de bu çalım olayı gerçekçi değil çünkü adamı çok mesafeli karşılıyor dolayısıyla topu yana çekse bile geride karşıladığından çalım sayılmıyordu.
Zaten mevzu iki şl finali olmamalı onu diyorum, Van dijk yanında lovren ve matib varken bu performansı sergiledi ki bence daha zor olan bir ligde. Ramos un çirkefliğini sevmesem de çok iyi oyuncu ama Van dijk bu sene daha iyiydi.

Zaten mevzu iki şl finali olmamalı onu diyorum, Van dijk yanında lovren ve matib varken bu performansı sergiledi ki bence daha zor olan bir ligde. Ramos un çirkefliğini sevmesem de çok iyi oyuncu ama Van dijk bu sene daha iyiydi.
Yok çok kritik işler yaptı diye dedim zaten, bence 2014 Ramos için özel bir seneydi.

Van Dijk konusunda ise romantikliğin baskın olduğunu düşünüyorum ben hala, küçümseniyor olsa da Matip büyük oynuyor son dönemde. Nasılki 2 yıl önce Salah > Messi ve Ronaldo deniyordu, Van Dijk için de aynısı olabilir ki şu da var Liverpool çok iyi takımdı, ilk 30a 7 oyuncu soktular sanırım mesela Barca'dan Messi ve 24. Ter Stegen var, aslında takıma hakkı verilmiş.

Şimdi benim anlamadığım yapilan yorumlara gore bizim ligde yada 80 gol atan bir herif cikti diyelim her hafta 3 tane falan atuyor durdulamiyor sene sonunda 80 gol attin bireysel performansin sahaneydi diyip odul mu verecekler.

Şimdi benim anlamadığım yapilan yorumlara gore bizim ligde yada 80 gol atan bir herif cikti diyelim her hafta 3 tane falan atuyor durdulamiyor sene sonunda 80 gol attin bireysel performansin sahaneydi diyip odul mu verecekler.
Messiyi kastediyorsan golleri penaltıyla ya da bos pozisyonlarla atmiyo adam bilgidin sahada her şey, o yoksa barca da yok arjantin de... oyun kurucu frikikci golcü asist pasör futbol tarihinin görüp görebileceği en ust seviye ve daha iyisi gelmeyecek.

Üst Alt