GSC Portal Balotelli An Meselesi!

Cüneyt Tarçın

Moderator
Yönetici
Moderatör

Ara transfer döneminde Galatasaray'ın da gündemine gelen ve Nice'le olan sözleşmesinin feshedileceği açıklanan Mario Balotelli'yle ilgili gündem yaratan bir iddia ortaya atıldı. İtalyan santrforun çok kısa bir süre içinde resmi imzayı atması bekleniyor

Nice forması giyen Mario Balotelli'nin adı, ara transfer döneminde kadrosuna bir golcü takviyesi yapmak isteyen Galatasaray'ın da gündemine gelmişti.

Fransız kulübünün başkanı Jean-Pierre Rivere, 28 yaşındaki futbolcuyla sözleşme yenilemeyeceklerini duyurarak olası bir transferin önünü açmıştı.

Bu sezon Nice'le çıktığı 10 maçta da gol atamayan ve sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan İtalyan santrforla ilgili gündem yaratan bir iddia ortaya atıldı.

Hâlihazırda istediği kulüple transfer görüşmesi yapabilen Balo'nun yeni durağının yine bir Fransız takımı olacağı öğrenildi.

İtalyan gazeteci Gianluca Di Marzio, dünyaca ünlü forvetin Ligue 1 ekiplerinden Olimpik Marsilya'ya transfer olacağını öne sürdü.

Öte yandan yıldız ismin sezonun kalan kısmı için Marsilya'dan 2 milyon euro alacağı belirtildi.

fanatik / yunus dilber

Güray Çavuşoğlu

★★★★
Yönetici
Süper Moderatör
Demek ki Alan ile taraftarı daha fazla oyalayamayacağını anlayan yönetim yeni bir doz verdi.

Dozların etkisi çabuk geçiyor artık. Oysa Modeste 1 yaz transfer dönemini götürmüştü.

Arif Ulu

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Ballooooooooooooooooooo
tapatalk_1547336062966.jpeg

Arif Ulu

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Clickbait başlık HA

Mehmet Kara

Parçalı Üye
kaynak aşırı dandik o yüzden geçiniz...

Güray Çavuşoğlu

★★★★
Yönetici
Süper Moderatör
Adam marsilyaya gidiyor da o yüzden dedim haber bunla alakalı
Bende diyorum ki son 2 hafta Balotelli haberleriyle yatıp kalkma ihtimalimiz yüksek.

Habere gelince kaynak Fanatik, muhtemelen ben bu adamlardan daha çok haber, duyum biliyorumdur. Geçiniz...

Fatih Celik

Aslan Üye
Cok istiyorum yaaa hadi lan Balotelsizzzzzzzz

Ya ya ya Balotelsiz yayaya :D

Melih Peker

Baba Gündüz
Şu an Marsilya'da değil ama bir telefonlar gelişmeleri birinci elden öğrenebilecek birisi , marsilya kombinesi vardı en son..

@Gökhan Sancak 'tan gelişmeleri alalım.

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Şu an Marsilya'da değil ama bir telefonlar gelişmeleri birinci elden öğrenebilecek birisi , marsilya kombinesi vardı en son..

@Gökhan Sancak 'tan gelişmeleri alalım.
Böyle bir iddia var. Ama ne kadar doğru bilemiyorum. 1-2 telefon görüşmesi yapıp son durumu yazarım.

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Edindiğim bilgiye göre Balo zu Marseille gibi. @Melih Peker

Balotelli, bonservissiz bir şekilde Marseille'in yolunu tutuyor. Anlaşma an meselesi. Marseille cephesi 1,5+1 yıllık sözleşme istiyor. Balotelli ise minimum 2,5 yıllık sözleşmede ısrar ediyormuş. En geç 1-2 güne çözülecek bir durum.

Üst Alt