Balotelli: "Nice'teki son sezonumu geçiriyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Balotelli: "Nice'teki son sezonumu geçiriyorum"

Menajeri raiola. Hazir bonservisi de yokken almaya kalkan takımı çok fena öper. Hele bizim iş bilmezleri hoplatır. Uzak dursun.

Tam Terimlik adam. Balotelli kariyerin zirvesini yasar burada. Takim zaten kirik kafa dolu

Nice bizim hain tarihi kazik Belhandayi aldiktan sonra bunu alabilirmiyiz acaba o Parayla

Gomis varken alınacak adam bu kadar üst perdeden olmamalı diye düşünüyorum,2 forvet bizim şu kadroya zaten uygun değil
tam tersini dusunuyorum bu adam alinsin anlaminda degil. alinacak oyuncunun yedek degil, as oyuncuyu yedek birakacak nitelikte olmasi lazim herzaman. yoksa kadro hic ilerlemiyo yillardir yasadigimiz sorun cop doluyo kadro takim kaliteside artmiyo.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tam tersini dusunuyorum bu adam alinsin anlaminda degil. alinacak oyuncunun yedek degil, as oyuncuyu yedek birakacak nitelikte olmasi lazim herzaman. yoksa kadro hic ilerlemiyo yillardir yasadigimiz sorun cop doluyo kadro takim kaliteside artmiyo.

Öbür mevkiler için buna katılırım ama elimizde zaten Gomis varken ondan iyisini almak hem bütçe olarak hem kadro planlaması olarak sıkıntılı olur,Devre arası almaya çalışıp almadığımız Okaka mesela idealdir

İşin mali boyutunu bir kenara bırakırsak eğer, Balotelli burada kariyer zirvesini de yakalayabilir. Çok küçükken evlatlık verilmiş, bu yaşına kadar ırkçılığa ve türlü çirkinliklere maruz kalmış asi bir çocuk hala. Fatih Terim gibi bir baba profili ile hocaya ve kulübe aidiyet sağlaması ve performansının zirvesini vermesi sürpriz olmaz. Ama dediğim gibi büyük bir maddi yükü olacaktır. Menajerinin de Raiola olduğunu unutmayalım. :D

Gomis varken alınacak adam bu kadar üst perdeden olmamalı diye düşünüyorum,2 forvet bizim şu kadroya zaten uygun değil

Can, "tatlı rekabet" getirecek bir Santafor istiyor.

Can, "tatlı rekabet" getirecek bir Santafor istiyor.
tatli rekabete karsiyim. eksik gidermeli alinan oyuncu muadil olmamali. 3. bir forvet olursa bu gecerli olabilir. tabiki asil gerekli olan mevkilerde belli ama oyun icinde biseylerin daha iyi yapilmasi riskin azalmasi demek diger taraftan biseyler yolunda gitmediginde sistem degisiyo cift forvete donuyosun ve sonuc alamiyosun sistemin degismesine yardimci olabilmeli. genel dusunmek gerekirse gelen oncekinden daha iyi olmaliki en kotu gunumuz boyle olsun diyebilelim. diger bolgeler icin dusuncelerimi soylemedim basliktan oturu. balotelli de soru isareti olan biri bu adam gelsin yadaa gelmesin diye dusunmuyorum. sadece artik transfer politikamizin genel anlamada her zaman daha iyisini aramak bosa carcur edilen paralar yerine bonservisler maaslar yerine kadroda 20 kisi olsun en iyisi olsun gucune guc katsin anlayisiyla gerceklesmesini istiyorum

Bu herifi Türkiye'de medya paramparça eder. Saygısı sıfır bu adamın. Rakip taraftarı ve oyuncuları, özelikle emre b gibileri, sinir hastası yapma ihtimali çok yüksek bide bir yandan :)

Bence bu adam başımıza bela olur. Gelmesi için dünyanın imza parası menejerlik parası filan ödenir. Ondan sonra atsan atılmaz satsan satılmaz. Böyle adamları alırken iyi düşünmek lazım.

DcHJQZnWAAA-3x4.jpg

Ben bu adama sıcak bakıyordum ama vazgeçtim. Kendini takımın üstüne koyacak hocaya saygısı olmayacak başkanla prim pazarlığı v.s yapacak tipte oyuncular istemiyorum. Fatih Hoca kimi istiyorsa onları alsınlar.

Baş ağrısı olur ...Bizim ligde üzerine oynarlar bu adamın bir sabreder iki sabreder üçüncü de atar tekmeyi ,dirseği ...

Üst Alt