BAM'dan CYC'ye Terfi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BAM'dan CYC'ye Terfi

Cevap: BAM'dan CYC'ye Terfi

abdul+kader+keita

İşte gerçek savaşçı.

Orta sahada olmadığı her maçta, oyundan çıktığı, stopere geçtiği her maçta üstünlüğün rakibe geçtiğini göremeyecek kadar körseniz söyleyecek bir şey yok. Bu adam bize direnç sağlıyor, arkadaşlarını ateşliyor, onları oynatıyor ve takımı öne itiyor. Üstelik tekniği de abartıldığı kadar kötü değil. Hatta takım ortalamasının üstündedir. Arda'ya son maçlarda müthiş ara pasları attığını hatırlıyorum. Neyse, bu adam sene sonunda Arda gidince kaptan olunca görüşeceğiz...

Hangi maç söylermisin hangi maç bu dediğin oldu kaç maçtır rakip kaleye doğru düzgün atak başlangıcımız yok.Tamam mücadele ediyor lafımız yok ama bu yeterli bir meziyet değil şuan için.Takım için savaşan adamlara değil hem savaşıp hem top tekniği yüksek futbolculara ihtiyacımız var.

Hangi maç söylermisin hangi maç bu dediğin oldu kaç maçtır rakip kaleye doğru düzgün atak başlangıcımız yok.Tamam mücadele ediyor lafımız yok ama bu yeterli bir meziyet değil şuan için.Takım için savaşan adamlara değil hem savaşıp hem top tekniği yüksek futbolculara ihtiyacımız var.

Kesinlikle katılıyorum.

Neyse siz takıladurun ama bu adam her türlü saygıyı ve övgüyü hakediyor benim görüşüm.Bamdan da kurtulduğuna göre asıl yerine dönecektir. Bekleyin ve görün.

Bu terfi orta sahamızı birkaç gömlek yükseltir ama ben daha da iyi bir orta sahaya sahip olmamız gerektiğini düşünüyorum.

Üst Alt