Banega'nın Transferi An Meselesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yoktur zaten, o da biliyor ama son transferi olacagi icin ne alirsam kardir diye dusunuyordur. Bizim verebilecegimiz para belli, kabul ederse gelir yoksa baska oyunculara bakmamiz lazim.

ben bu tür adamların gelmesini istemiyorum artık.

Adamlar akıllı, düşüşü gördükleri an elden çıkarıyorlar. Marianoda öyleydi. Burada iş yaptı bir şekilde. Banega da öyle.

bize dinamik 2 adam lazım. Stoperleri bulan ekibin orta sahayı da bulması lazım, ki bulduklarına da eminim.

yeter düşüşteki adamları zengin ettik.

ben bu tür adamların gelmesini istemiyorum artık.

Adamlar akıllı, düşüşü gördükleri an elden çıkarıyorlar. Marianoda öyleydi. Burada iş yaptı bir şekilde. Banega da öyle.

bize dinamik 2 adam lazım. Stoperleri bulan ekibin orta sahayı da bulması lazım, ki bulduklarına da eminim.

yeter düşüşteki adamları zengin ettik.
Elin Avrupa kulupleri hep boyle yapiyor, adamlar isi biliyor ve kisa vaadeli bakmiyor bizim gibi. Dedigin gibi biraz dususte olsun oyuncu ve yas olsun 30, hemen elden cikariyorlar. Bizim gibi ulkeler de hemen bu tarz isimlere bakiyor yillardir bu boyle zaten.

Banega iyi oyuncu ve gelirse katki verir bence, ama 2 yil oynar ondan sonra da pek verim alamayiz diye dusunuyorum. Kontrati da ona gore yapmak gerekir.

Üst Alt