Bank Asya' da Göze Batan Futbolcular | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bank Asya' da Göze Batan Futbolcular

Yerli kalitesi artık ligimizde çok önemli.Yerli kalitesi bakımından Ligimizin vasat takımlarından bir tanesiyiz malesef.Süper Ligde kaliteli yerlilere istenen fiyatlar ortada.Sonuç olarak bu lig bir başka önem taşımalı özellikle bizim için. Bu bakımdan Bank Asya bir başka dikkat edilmesi gereken bir lig.Ordan gelip ligimize damga vuran oyuncu örneği saymakla bitmez.Benim listeme giren oyuncular aşağıda.Aklınızın bi kenarına takılan, bu adam Süper Ligde yada bizim takımda oynar dediğiniz oyuncuyları paylaşırsanız sevinirim.

Yazdığım oyuncular genç ve gelecek vadeden oyuncular.

Adanaspor :

Rahman Oğuz : Orta saha. 21 yaşında. Solak olması ayrı bi avantaj. Artık kaliteli solak oyuncu neredeyse yok denecek kadar az.Teknik bi oyuncu.Duran toplarıda iyi kullanıyor.

Okan Salmaz : Geleceği çok biri. 18 yaşında .Pır pır diye tabir edilen bir orta saha oyuncusu.

Koray Şanlı : Defans. 1.92 boyuyla fiziği çok iyi. Fziğine rağmen tekniğide iyi. 21 yaşında.

Gaziantep B. Belediye :

Uğur Tülümen : Forvet. 25 yaşında. Hava toplarına çok hakim. Tam bir pivot forvet. Ayağıda iyi.

Samsunspor :

Kemal Tokak : Defans. 21 yaşında. Atletik , hava topları iyi. Tekniğide iyi.Mücadeleci. Bence gelecekte Milli Takım stoperi olabilir. Özellikle takımımıza kazandırılması gereken bir isim.

Tavşanlı Linyit Spor :

MEHMET AKYÜZ : Bu ismi büyük yazıyorumki dikkat çeksin.25 yaşında. Kesinlikle almamaız lazım.Takımını tek başına sırtlıyor desem abartmamış olurum. Forvet. Stili Tuncay Şanlıya benziyor ama bence ondan kaliteli her bakımdan. Uzun boyu ve atletik yapısıyla çok iyi toplu topsuz dripling yapabilen biri. Bence önümüzdeki sezon Süper Ligde olacak ve damga vuracak.

Şimdilik aklımda kalanlar bunlar.

Cevap: Bank Asya' da Göze Batan Futbolcular

Bank Asya uzmanı olarak yorumumu hemen yapıyorum:D

Listeden Kemal ve Mehmet iş yapar..Bizde oynayabilir..

Uğur Tülümen o kadar iyi değil..Antepe belediye faktörü olduğu olduğu için iyi oynuyor..Antepe belediyede düzen oturmuş Tülümeni güngörenden beri tanıyorum..Rahman'ı biraz görmek lazım..Uzun sakatlıktan çıktı..Okan Salmaz adanada bilr zor forma sansı buluyor yanlız çok övülüyor görmek lazım.Koray Şanlı beşiktaşdan kiralık olması lazım..

Joseph Boum (Mersin),Gelecek sene kesin almamız lazım..Solu koridor yapıyor,Adam geçirmiyor,Çok kuvvetli..

Serdar deliktaş (Antep)

Okay Yokuşlu (Altay)

Anıl Karaer (Adana)

Semih Kaya (Kartal)

Bikoko (Erciyes) süperlige rahat oynar..Top tutuyor,Top saklıyor,Fizik gücü çok iyi,Hava hakimiyetide iyi.

Tisdell diye bir eleman var.Liberyalı.Sol kanat.Baya potansiyel var gibi.

Bank Asya uzmanı olarak yorumumu hemen yapıyorum:D

Listeden Kemal ve Mehmet iş yapar..Bizde oynayabilir..

Uğur Tülümen o kadar iyi değil..Antepe belediye faktörü olduğu olduğu için iyi oynuyor..Antepe belediyede düzen oturmuş Tülümeni güngörenden beri tanıyorum..Rahman'ı biraz görmek lazım..Uzun sakatlıktan çıktı..Okan Salmaz adanada bilr zor forma sansı buluyor yanlız çok övülüyor görmek lazım.Koray Şanlı beşiktaşdan kiralık olması lazım..

Serdar deliktaş (Antep)

Okay Yokuşlu (Altay)

Anıl Karaer (Adana)

Semih Kaya (Kartal)

Bikoko (Erciyes) süperlige rahat oynar..Top tutuyor,Top saklıyor,Fizik gücü çok iyi,Hava hakimiyetide iyi.

Anıl Karaer e katılmıyorum.Boş topcu. Yabancılara girmedim. Ama Mersin İ. Yurdunda Tonia Tisdel i tek geçerim. Orta saha. Daha 18 yaşında. Tekniği, oyun zekası, temposu, hızı süper. Çok iyi topcu olacak çok

Anıl Karaer e katılmıyorum.Boş topcu. Yabancılara girmedim. Ama Mersin İ. Yurdunda Tonia Tisdel i tek geçerim. Orta saha. Daha 18 yaşında. Tekniği, oyun zekası, temposu, hızı süper. Çok iyi topcu olacak çok
Süperlig için önerdim onları..Bizde rahat oynayabilecek mehmet,kemal

Yanlız Boum'u es geçmeyin..

Samsunlu oldugumdan dolayı Samsun maçlarıın izlerim ve samsun defansındaki Kemal iyi defans oyuncusu alınması gerekir bencede.birde mersinli tisdell var oda cok iyi futbolcu.kendisi geliştirirse iyi futbolcu olur

Mehmet ve Kemal yerli kalitemizi sessiz sedasız artıracak ve nokta transfer olacak oyuncular.Kesinlikle bu ikisi alınması lazım.Hemde ivedi olaraktan
Kemal yerine bugün kenan oynasaydı,Emre show yapardı..Gerci emreninde bu akşam mallığı üstünde idi:),Bu arada Kemal A2'ye çağrılmıştı.

Mehmet akyüz, tuncay ve kral karışımı:)

Kemal yerine bugün kenan oynasaydı,Emre show yapardı..Gerci emreninde bu akşam mallığı üstünde idi:),Bu arada Kemal A2'ye çağrılmıştı.

Mehmet akyüz, tuncay ve kral karışımı:)

İsimler ve fikirler de hemfikiriz renktaş.Süper Lig için önerilecek oyuncu daha var bende.

Tavşanlı : Emrah Dağ orta saha

Samsunspor : Ufuk orta saha

Adanaspor : Sami sağ açık.Çok teknik ama temposuz biri.İzzet teknik hızlı zeki oyuncu.

ben samsunda bi zenci yi begeniyom dün hani son dakikada 2 kisi daldi herif yikilmadi ya o baya iyi oynuyor

Üst Alt