#56 Baran Demiroğlu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#56 Baran Demiroğlu

1692695491737.png

Baran Demiroğlu

Forvet

Bazı kaynaklardan teyit edilen bilgilere göre aslen Kahramanmaraş’lıdır. (Ancak kesin bilgi değildir)

Galatasaray U11 takımı alt yapısında futbola başlayan genç futbolcu U17 kategorisine kadar yükselmiştir. Son dönemde gösterdiği başarılı performans ile göz dolduran Baran Demiroğlu 1.85 cm boyundadır. Türkiye Milli takım alt kategorilerinde de forma giymektedir.​

Moderatör tarafında düzenlendi:
Renktas sergeni bir kasik suda bogacak gibisin
her maç 15 top kaybı yapan kerem ve yunusu bagrıma basmalıymısım,ki bu ikisi defansa zerre yardım etmiyor haftalardır.bütün takımı,mertensi bozuyor.biri 24 yasına gelmiş.biri 22 yasında.hala genc denilyo.arda turan 19 yasında liverpolla karsı döktürüyodu.ben destegi veririm,baktım adam olmuyolar.bidaha da desteklemem ama her mac baslıgına girip çöpte yazmam

Elit forvet geldi hanımmmm.aslanimi durduramıyorlar.top teknigi,fizigi,top alisverisi,takim oyununa katkisi,son vuruslarina masallah. A takimin ve ulkenin geleceği

Okan Hocanın gençlere şans vermesinden ötürü memnunum. Alpaslan, Kılınç, Akbaba, Ömer ve Taylan'ın gidişi sınır açısından eleştirildi ama bu heriflerin alacağı süreyi gençler alıyor en azından. Ha ben olsam Toreyra'nın direkt alternatifi olmadığı için Taylan'ı tutardım ama kendi de gitmek istediği için yapacak bir şey yok.

Terim döneminde gencolar hep kolpadan oyuna atılıyordu.

Üst Alt