Barazite Yeni Malatyaspor'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barazite Yeni Malatyaspor'da

nacer-barazite(fc-utrecht)(23-07-2015).jpg

AJANSSPOR
- Yeni Malatyaspor ile iki yıllık sözleşme imzalayan Nacer Barazite, Utrecht'e veda etti.

Hollanda basınına konuşan Barazite, Yeni Malatyaspor'u tercih etmesiyle ilgili olarak, "İnsanların yarattığı his, kulübün vizyonu, benim takımdaki yerim, bir meydan okuma olarak lig ve sözleşme, resmi tamamladı" dedi.

Urtecht'teki herkese teşekkür eden Fas asıllı Hollandalı 10 numara, "Benim için çok zor oldu ancak yaşım ve hırsım göz önünde tutulursa, yurt dışı macerası yaşamak istedim" diye konuştu.

Yeni Malatyaspor'daki hedfeflerinden de bahseden 27 yaşındaki Barazite, "Hedefim, kulübün bana olan güveninin karşılığını sahadaki performansımla vermek. Umarım, performasım taraftarları eğlendirebilir. Amaç, en üst düzeyde şaşırtmak" ifadesini kullandı.

Sizene adamın tarzından ? Buraya 2 metre saçlı keçi sakallı metalci bi abi olsa. Kızı kucağına alsa hayranlıkla bakarsınız. Bırakın kim ne yapıyorsa yapsın. Saygılı olun az herkese.

Üst Alt