Barça'ya Arda sözü ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barça'ya Arda sözü !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Barça'ya Arda sözü !

Habere inanmıyorumda..

Arda barçada oynar..

Xavi iniestanın yedeği olabilir..Solda Henry kesebilir.(keser hatta)

Sağdada Messi'ye alternatif olabilir..

Tam joker olur barçada..

Gitmeden önce Hlep Ve öbür Keita dan daha iyi bir altarnetif gitse takımda yer bulur inanıyorum ama yeni stat ta oynamadan başkanımız yollamıcaktır onu.

Arda Galatasaray'da şampiyonlar ligi oynamadan hiç biryere gitmez.Gerçekçi olursak şu anda kimse Arda'ya 15 milyon vermez.Bizim için paha biçilemez o ayrı ama Avrupanın kalburüstü takımları için Arda henüz 15 milyon etmez.Ama iyi bir şampiyonlar ligi performansı ve en az çeyrek final gören Galatasaray'ın Arda'sı 40 milyon bile eder...

Arda Galatasaray'da şampiyonlar ligi oynamadan hiç biryere gitmez.Gerçekçi olursak şu anda kimse Arda'ya 15 milyon vermez.Bizim için paha biçilemez o ayrı ama Avrupanın kalburüstü takımları için Arda henüz 15 milyon etmez.Ama iyi bir şampiyonlar ligi performansı ve en az çeyrek final gören Galatasaray'ın Arda'sı 40 milyon bile eder...

Bu sene UEFA Finali bekliyorum takımdan:D ne kadar olur değeri o zaman:D

Ben de böyle düşünüyorum,Arda bizim için gerçekten paha biçilemez,dünya futbolu içinde önemli bi oyuncu olmaya aday ama alacak olsalar emin olun şu anda yüksek meblağlarla arda'yı transfer ederlerdi.Bu seneki performansı çok iyi.İnşallah devamını da getirir.Özelliklerini daha da geliştirmeye devam eder ve avrupa'da bizi başarıyla temsil eder.

SON DAKİKA!!! Arda Turan, Barcelona'ya Transfer Oldu!!!

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:

ardam.jpg

gece gece canim sikildi yav :D

Forma çok yakışmış kaptanımıza..Ama G.saray forması daha çok yakışıyor:cool:

Ardayı göndermeye amma meraklısınız ya.
madj.gif

Arda Galatasaray'da kalmalı. Bizim Raul'umuz olmalı.

Gideceksede, direk Barcelona'ya gitmemeli, önce sıradan bir İspanyol takımına gitmeli, 1 sene sonra Barcelona'ya gitmeli. Hata yapmamalı.

Ancak; Arda'yı bırakmayız. Samimi sölüyorum 40 milyon verseler bırakmam şu an.

Şu anda Arda Henry'i kesemez ama ilersi için düşünülüyorsa olabilir tabi ama Barcelona'nın öncelikleri İspanyol oyuncular olur ; David Villa , David Silva gibi neyse hayırlısı artık yakışır Arda'ya zaten ona yakıştırdıgım sayılı kulüp var(Liverpool,Barcelona,Arsenal,Juventus)

real madrid benzameya 41 milyon € veriyorsa, barcada ardaya o kadar vermeli yani düz hesap yapalım 40 milyon € olsun :)

arda gidecekse avrupanın önde gelen takımlarından birine gitmeli ve cok iyi paraya gitmeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt