Barcelona, Memphis Depay ile Prensip Anlaşmasına Vardı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barcelona, Memphis Depay ile Prensip Anlaşmasına Vardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SON DAKIKA: Ispanya Futbol Federasyonu bu transfere simdilik izin vermiyor! :asd:

İspanya Futbol Federasyonu'nun Memphis Depay'in Olympique Lyon'dan Barcelona'ya transferine henüz izin vermediğini bildirdi. Korona krizi nedeniyle maddi sıkıntı yaşayan Barcelona, İspanya hükümetinin yardım paketine koyduğu tüm koşulları henüz yerine getirmedi. [De Telegraaf]

Barçanın üzerindeki ölü toprağını atabilmesi için Çağlar Pogba Haalandı kesin alması gerek bunların üstüne de iki beke de şimdiden scout transferi kovalamalı

Bunun yerine Haalanda 75 vermek daha mantıklı gibi.
Ispanya'da tum profesyonel kulupler yardim paketine basvurmus, buna Barca da dahil. Bunlarin transfer yapmasi zor artik. Bir transferi yapmadan once o odenecek rakamin iki mislisini gelir olarak baska bir kaynaktan gostermek zorundalarmis, yani oyuncu satisi, yeni sponsor gibi. Bunlari yapmadan izin verilmiyormus.

"Barcelona'nın önce oyuncu satması gerekecek. LaLiga'daki tüm kulüplere son aylarda devlet tarafından mali yardım yapıldı. Bir transferin ancak karşılığında yüzde yüz ek gelir olması durumunda tamamlanabileceği kabul edildi. Depay, Barcelona'ya 30 milyon euroya mal olduğu için, kulüp 60 milyon euro aldığını kağıt üzerinde göstermelidir. Ancak o zaman transfer piyasasına 30 milyon Euro harcanabilir."

Ispanya'da tum profesyonel kulupler yardim paketine basvurmus, buna Barca da dahil. Bunlarin transfer yapmasi zor artik. Bir transferi yapmadan once o odenecek rakamin iki mislisini gelir olarak baska bir kaynaktan gostermek zorundalarmis, yani oyuncu satisi, yeni sponsor gibi. Bunlari yapmadan izin verilmiyormus.

"Barcelona'nın önce oyuncu satması gerekecek. LaLiga'daki tüm kulüplere son aylarda devlet tarafından mali yardım yapıldı. Bir transferin ancak karşılığında yüzde yüz ek gelir olması durumunda tamamlanabileceği kabul edildi. Depay, Barcelona'ya 30 milyon euroya mal olduğu için, kulüp 60 milyon euro aldığını kağıt üzerinde göstermelidir. Ancak o zaman transfer piyasasına 30 milyon Euro harcanabilir."
Kiralık + opsiyon çok zor iş değil.

Messiyi satacaklardı, mal bunlar.
Messi'den bir de indirim istemis Bartomeu ;D

Lionel Messi, nefret ettiği Josep Maria Bartomeu ile tekrar görüşmek zorunda kalacak. Barcelona kulüp başkanı, Messi'den son sözleşme yılında maaşından indirime gitmesini istedi. Bartomeu'nun ricası oldukça tuhaf, çünkü başkan kendisi Messi'nin Barça'da kalmasını sağladı. [Deportes Cuatro]

Satıp kurtulmaları daha akıllıca olurdu. Onun Barcelona ya vereceği bir şey kalmadı diye düşünüyorum.
Seneye elini kolunu sallaya sallaya gider.
En az 200 milyon euro koparırlar dı City'den.
100 milyon maaş da cepte kalırdı.

Bu sezon Barca ve Messi'nin feci düşüşe geçeceğini düşünüyorum.

Gscimbom mobil
barca samp olur messi yine en az 20-15 yapar
35 gol falan dusunuyorum

bizim yönetimden daha mal bir yönetim varsa o da barcelona yönetimidir. seneye messi'de ayrılınca zidane hocam şov yapacak la liga'da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt