Barcelona vs Porto. Süper Kupayı Kim Alır? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barcelona vs Porto. Süper Kupayı Kim Alır?

Cevap: Barcelona vs Porto. Süper Kupayı Kim Alır?

Barca en az 2 fark atar.Boşa Portoya oynayıp paranızı israf etmeyin

Shaktar'in yapamadigini Porto yapamaz .. Barcelona'yi yenmek icin Porto gibi degil Shaktar gibi oynamak lazim .

Barcelona çok rahat kazanır. Falcao'yu, Chelsea'de görmek isterdim. Sonuca direkt etki edebilecek bir oyuncudur.

Porto gibi savunmasından ziyade hücum gücüyle ön plana çıkan bir takımın Barcelonaya karşı şansı yok.Kevgire dönecekler

Barcelona daha önplanda ve kupaya yakın. Ancak hakem Porto'nun atacağı herhangi bir golü faul gerekçesiyle iptal etmezse Porto kazanabilir.

Realliler kuyruk acisi cekiyor. Madrid olmayinca topyekun Manchester'in kazanmasini istediler. Simdide Porto :D Gercekleri gormemezlikten gelmeyin.

Barcelonayı sevmiyorsunuz diye Portaya oy atıp durmayın.Biri anket sonucunu caps alsa bütün forum futboldan anlamıyor diye dalga geçecekler bizle.

Barcelona yenilmez degil ama her takimida yenecek gucte.

Tamam aksini iddaa etmiyorum zaten. Arkadaş Barcelonayı yenecek takım yok demiş bende olduğunu ispatladım.

Barça:3 Manu:1 Zaaaaaaaaaa xDe xDe

Büyük takımlar aldıkları kupalarla, küçük takımlarda büyük takımları yendikleri skorlarla övünür.

Okan ÇELİK xDeee

Barcelonayı sevmiyorsunuz diye Portaya oy atıp durmayın.Biri anket sonucunu caps alsa bütün forum futboldan anlamıyor diye dalga geçecekler bizle.

Bundan 11 yıl önce de, senin gibi birisi Galatasaray'a oy verenlere aynı tepkiyi veriyordu. Şuan o kişiden haber alınamıyor.

Üst Alt