Barcelona'da 'Aykut Kocaman' Krizi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barcelona'da 'Aykut Kocaman' Krizi!

Barcelona'da Aykut Kocaman krizi!..

Barcelona'da yönetimin, sorun olmadığı yönünde yaptığı açıklamalarına karşın yılan hikayesine dönen Lionel Messi'nin sözleşme konusu hakkında yeni bir iddia daha geldi.

barca-640.jpg

İspanya basınında yer alan habere göre; Lionel Messi, Barcelona yöneticilerinin ve başkan Bartomeu'nun telefonlarına yanıt vermiyor. Haberde; Josep Maria Bartomeu'nun Lionel Messi ile görüşmek istediği ancak Arjantinli yıldızın bu isteğini geri çevirdiği belirtildi.

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman da 11. haftadaki Osmanlıspor beraberliği sonrası 'gereğini yapacağım' diyerek istifa sinyali vermiş. Daha sonra 2 gün boyunca Sarı-Lacivertli yöneticilerin telefonunu açmadığı ortaya çıkmıştı.

'SORUN YOK' DEMİŞTİ
Geçtiğimiz günlerde Barcelona CEO'su Oscar Grau, "Messi'nin sözleşmesi ile ilgili hiçbir sorun yok. O zaten Haziran'da 4 yıllık bir sözleşme yaptı. Ancak biz ona ömür boyu sürecek bir sözleşme imzalatmak istiyoruz. Messi'nin futbol hayatı bitince de onu burada tutmak istiyoruz" açıklamasını yapmıştı.

Haberi birkaç kez okudum ama içeriğini yada amacını çözemedim, altına gelen yorumlar da enterasan

bunu düşünüp taşınıp birazda kaşınıp haber yapan haber muhabirinin genelevde doğduğuna eminiz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Melih Bey beğenmeme olayını şahsınıza almayınız.

Af edersiniz ama başlarım böyle habere.

Ayrıca haber kimin; kaynak ?
haber sporx diyor imzasız ama sporx herhalde kaldırmış , mynet de indiragandi yapmış.

traikomik olay şu haberi sokaktai çocuk yapmaz.

sırf basının düşütüğü hali bir kez daha görelim diye paylaştım.

mynette okumuştum :D her ikisi de telefonlarını açmayınca böyle bir haber yapılmış. sevgilinizle aranız bozuldu diyelim telefonlarınızı açmıyor,ulaşamıyorsunuz.

o zaman başlık Barcelona'da eski sevgili krizi şeklinde olurdu.

Burdan çıkan sonuç fener Türkiye'nin barcelonasıdır :D

Üst Alt