Barcelona'dan Resmi Arda Turan Teklifi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barcelona'dan Resmi Arda Turan Teklifi!

Cevap: FC Barcelona'dan RESMİ Arda Turan Teklifi!

Arda gelirse joker oyuncu olur..Hem xavi ve iniestanın yedeği hemde solda henrnin yedeği olur..Ama iyi performans gösterirse henryi kesebilir..

Gitsin,bari şu çocuk kurtarsın kendini,sonu Sergen gibi olmasın.

Zaten uzun süredir Xavi' nin yaşı gereği oraya adam arıyolar,Sergio Busquets'ten bi cacık olmayacağını anladılar heralde sonunda.

Ayrıca gerekirse Arda Henry'nin yerine de oynayabilir,umarım yönetim izin verir yoksa yazık olacak bu çocuğa...

1- Takım kötü giderken Arda da elden giderse muhalefet ve taraftarlar büyük tepki gösterir.

Büyük tepki göstermek mi? Arda Barcelona gibi bir takıma giderse çok sevinirim. İnşallah haber doğrudur onun kariyerini Türkiye'de mahvetmesini istemem.

Arda'nın avrupada oynamasını bende isterim fakat Barcelona'da oynamasına karşıyım.Tamamen oturmuş bir sistemleri var.Şu takımda ne Henry'i kesebilir ne Messi'yi ne de Xavi/Inıesta ikilisini.Hatta Arshavin'e bu konuda soru sorduklarında bile

"Barcelona mı? Kesin yedek kulübesinde otururdum Hleb gibi. Kimin yerine oynayacağım ki? Henry mi? O benden çok daha iyi. Messi? Bence yılın futbolcusu. O zaman Barcelona'ya gitmenin bir anlamı yok."

tarzında bir yanıt vermiş.

Eğer illa gidecem diyorsa,tamamen oynayabileceği,Tuncay gibi kendini gösterebileceği bir takıma gitmesi taraftarıyım.Büyük takıma gidecem diye,2 sene sonra Türkiyeye dönmesi en çok bizi üzer zaten.

İyide Arda ne Tuncay ne başkasıyla karşılaştırılamayacak kadar yetenekli. Bence yanlış yerden bakıyoruz.

Barca onu yedek oturtur..mazeretleride hazır..yabancı kontenjanı..tıpkı katalan kalecinin rüştüyü kestiği gibi...

Arda kalsın efsane olsun.Bizim Totti miz olsun.

Dediği gibi '' ben herşeyden önce GS taraftarıyım''.

İyide Arda ne Tuncay ne başkasıyla karşılaştırılamayacak kadar yetenekli. Bence yanlış yerden bakıyoruz.

Barcelonaya gitse hangi oyuncuyu kesebilir?Yapmayın lütfen.Benim demek istediğim Tuncay gibi devamlı oynayabileceği,taraftarının en az bizim kadar seveceği bir kulube gitmesini istiyorum.

Tabi karar yine kesinlikle onun.Barca da hep yedek otursa bile biz gurur duymaya devam edeceğiz.

Neden veriyoruz ki..

Biz Barcelona'dan oyuncu almaya kalksak veya gelecek yıllarda adam gibi birşeyler yapmak için kadro kurmaya kalksak Milan, Barca bize kolaylıkla vereceklermi oyuncuyu ?

Barcelona'dan adam almak yerine Barcelona'nın istediği adamı kadroda tutsak..

Çok mu zor?

Barcelonaya gitse hangi oyuncuyu kesebilir?Yapmayın lütfen.Benim demek istediğim Tuncay gibi devamlı oynayabileceği,taraftarının en az bizim kadar seveceği bir kulube gitmesini istiyorum.

Tabi karar yine kesinlikle onun.Barca da hep yedek otursa bile biz gurur duymaya devam edeceğiz.

Sevilla,Valencia,Liverpool,Arsenal,Bordo,Juventus vb. gibi takımları basamak olarak kullanabilir bence.

Sağda Messi,Solda Arda.. Offf beee. Eğer teklif doğruysa kesinlikle gitmeli. Hadi Barçam.. :)

kesinlikle 20 -25 arasına satılsın.. ARDA TURAN ı en büyük kulüplerin başında gelen bir takımda görmek inanın inanılmaz gurur verir. BARÇA kadar üstü düzey bir takıma kimse gidemedi. Arda gider orada da kral olur kalıbımı basarım. Bizdeki gibi paso defans yapan takımlar yok artı olarak baskı yok rahatlık var.

Tek dilerğim Arda'nın Avrupanın köklü ekiplerinden birinde forma giymesidir.

Bizdeb birşey olacağı yok bari bizi en iyi şekilde temsil etsin.

Bizim bu gidişte avrupada bişey yapıcağımız yok gitsin en azından bizi temsil etsin...

Hem bütce genişler hemde kendi isteği olur. Yürü be Arda...

Arda satılmalı.. Geleceği için.. Ve FC Barcelona onun için çok büyük bir şanstır. Eğer haber doğruysa mutlaka gitmeli. Barça'da forma giymek her futbolcuya nasip olmaz. Barcelona bir futbol takımından daha fazlasıdır..

kesinlikle 20 -25 arasına satılsın.. ARDA TURAN ı en büyük kulüplerin başında gelen bir takımda görmek inanın inanılmaz gurur verir. BARÇA kadar üstü düzey bir takıma kimse gidemedi. Arda gider orada da kral olur kalıbımı basarım. Bizdeki gibi paso defans yapan takımlar yok artı olarak baskı yok rahatlık var.

Rüştü gitti ya

Eger gercekten Barcelona teklif yapmissa isler degisir.

Arda Barcelona´yi redetmek istemeyecektir.Bize uygun bonservis önerilirse satilabilir.Arda´yi seneye Sampiyonlar Ligi Finalinde izlemek gurur verir.

Arda kolay kolay yedek kalmaz merak etmeyin.Yetenegini kalitesini orda da gösterecektir.20 Milyona satilmasini isterdim.Hem süper oyuncular alabiliriz yerine hemde Türkiye icin bisey yapmis oluruz.

Solda da Kewell görevini yapar zaten sakatlanmadigi sürece...

Üzülmem mi?Hemde cok.Ama Arda en büyük kulüpte oynamayi hakediyor....

Üst Alt