Barcelona'nın Çılgın Planı!


İspanya’nın El Mundo Deportivo Gazetesi, Türkiye’ye gelen Barcelona Kulübü yetkilisi Martinez’in, Guardiola’nın isteği üzerine Güiza hakkında da bilgi topladığını ileri sürdü

cilgin-proje--1317724.Jpeg


Haftasonu Fenerbahçe - İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçına gelen ve Gökhan Gönül ve Andre Santos ile ilgili bilgi toplayan Paco Martinez’in Daniel Güiza ile de yakından ilgilendiği öğrenildi.

İspanyol El Mundo Deportivo Gazetesi, Martinez’in Barcelona Teknik Direktörü Guardiola’nın isteği üzerine Güiza hakkında da fikir sahibi olmaya çalıştığı ve bu oyuncunun önümüzdeki sezon Barcelona’ya gelebilecegini iddia etti. Gazete, Güiza’nın Guardiola’nın eski aşkı olduğunu ve bu oyuncu için Mallorca’da futbol oynarken birkaç kez transfer girişiminde bulunduğunu hatırlattı.

Barcelona’nın önümüzdeki sezon bir 9 numara arayışı içine girdiğini de vurgulayan gazete, bu alternatiflerden birinin Güiza olma olasılığının arttığı kaydedildi.

Bu arada, Gökhan Gönül için İstanbul’a gelen Barcelona Kulübü transfer komitesi üyesi Paco Martinez’den Türk futbolcu için olumlu rapor geldiği belirtildi. Gökhan’ı ilk kez çıplak gözle izleme şansı bulan Martinez’in milli oyuncu için “boyu da boyumuza uygun” esprisini yaptığı ifade edildi.MEHMET ÇİFTÇİ:happynew:
 
Cevap: Barcelona'nın Çılgın Planı!Barca'nın asıl hedefi Alex. Bunu da ilk defa buradan açıklamış oldum.
 
Cevap: Barcelona'nın Çılgın Planı!yakışır guizaya reise barça tribünlerinin sevgilisi olur messi gol kralı yapar onu:)
 
Cevap: Barcelona'nın Çılgın Planı!Rıdvan Dilmen tüyoyu vermişti halbuki Mehmet Çiftçi'ye yanlış adama takıldı o.
 
Cevap: Barcelona'nın Çılgın Planı!Fenerbahce´de son haftalarda kendilerini güclü gösterme cabasi var :) Barcelona Fenerbahce´yi komple istiyor mübarek :) Ne Fenerbahce´ymis :) Young Boys :)
 
Cevap: Barcelona'nın Çılgın Planı!alex, dia, semih, volkan ve lugano'ya da talip oldukları haberleri çıkar yakında.
 
Cevap: Barcelona'nın Çılgın Planı!Barcelonayıda çok afedersiniz küfür anlamında söylemiyorum ama iyice ortalık malı ettik artık yahu.
 
Cevap: Barcelona'nın Çılgın Planı!Gökhan’ı ilk kez çıplak gözle izleme şansı bulan Martinez’in milli oyuncu için “boyu da boyumuza uygun” esprisini yaptığı ifade edildi.Ahahaha bu ne laaan? :DMehmet Ciftci oradaymis :asd:
 
Cevap: Barcelona'nın Çılgın Planı!Barcelona napsin Spor Toto topcularini ?Gökhan desen anca icerdeki maclarda cosar.. Milli Takimda yoklari oynuyor

Santos desen 29 yasina basmis. Spor Toto liginde oynuyamiyor daha. Bucaspor'a karsi nasil döküldü gördük. Derbide Kazim madara etmisti onu.Kisacasi Fener hayal kurmasin.
 
Üst Alt