Barcelona'nın Yeni Teknik Direktörü Ronald Koeman Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barcelona'nın Yeni Teknik Direktörü Ronald Koeman Oldu

Barcelona'nın yeni teknik direktörü Ronald Koeman: "Her şey çok hızlı gelişti. Oyuncu ismi vererek onlara saygısızlık yapmak istemiyorum ancak yeni projenin başında Messi'yi görmek istiyorum. Umarım, Leo uzun yıllar burada kalır."

1597856533739.png

Ronald Koeman: "Biz Hollandalılar topa sahip olmayı ve oyuna hükmetmeyi severiz, topun peşinden koşmayı değil. İyi futbol oynamayı öğrendim ve yönetirken de bunu başardım. Kendimi hazır hissediyorum."

Ronald Koeman: "Messi dünyanın en iyisi. Onun uzun yıllar kalmasından büyük memnuniyet duyarım. Onu kalmaya ikna etmeli miyim, bilmiyorum. Bir oyuncu için önemli olan kazanmak istemesidir. Ben bu harika kulüp için oynamak isteyen oyuncularla çalışmak istiyorum."

Ronald Koeman: "Belli yaşa gelmiş oyuncular var ve artık gerekli seviyede mücadele veremiyorlar. Ancak herkese saygı duyuyoruz, takım için en iyisini yapacağız. İsimlerden bahsetmek istemiyorum. Birlikte çalışıp, doğru kararları alacağız."

Koeman valenciadan kovulmustu,kupa alip sondan 5.bitirdiginde
Gelistirdiyse kendini bilemem ama yil sonunu gormesi mucize olur gibi
Xavi zeki cikti ,kabul etmeyerek,bence su anda barcelonayi calistirmak isteyen ust duzey bir td cikmaz ,kazan gibi kayniyor
Diğer başkan adayı Klopp ile görüşüyormuş. Klopp da 2021de Liverpool'u bırakabileceğini söylemişti. Bence bu buluşma sonunda gerçekleşir.

Diğer başkan adayı Klopp ile görüşüyormuş. Klopp da 2021de Liverpool'u bırakabileceğini söylemişti. Bence bu buluşma sonunda gerçekleşir.
Barca forumunlarinda bu sene icin bir beklenti yok,gecen hafta full orada takildim cezadan dolayi.

klopp soylentileri gercek sanirim ,bu seneyi cabid movid atlatalim,messiyi de dehleyelim uzerine projeler var .Dogru olabilir

klopp da zamaninda barca cok skici ,tenis kariyeri yaparim daha iyi diyordu.

ilginc bir sekilde messi varken bu tarz isimler cekiniyor barca dan

Barca forumunlarinda bu sene icin bir beklenti yok,gecen hafta full orada takildim cezadan dolayi.

klopp soylentileri gercek sanirim ,bu seneyi cabid movid atlatalim,messiyi de dehleyelim uzerine projeler var .Dogru olabilir

klopp da zamaninda barca cok skici ,tenis kariyeri yaparim daha iyi diyordu.

ilginc bir sekilde messi varken bu tarz isimler cekiniyor barca dan

Kloppun başarısız olma sezonuna gelmiş olabiliriz, Dortmund'da da her şey iyi giderken bir anda sıçmıştı ve bunu tükenmişliğe bağlamıştı biraz, önceden 2021i işaret etmesini de pek tesadüf olarak görmüyorum.

Klopp'a 2015'te teklif yapsalar kabul ederdi aslında, şu an gitmesi o dönemkine göre daha zor.

Üst Alt