Barcelona'nın Yeni Teknik Direktörü Ronald Koeman Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barcelona'nın Yeni Teknik Direktörü Ronald Koeman Oldu

Barca once para harcayip Kimmich filan alsin. Ben olsam Havertz icin de girisim yaparim. Kimmich'i filan ikna ederlerse bence Bayern birakir.

Kloppun başarısız olma sezonuna gelmiş olabiliriz, Dortmund'da da her şey iyi giderken bir anda sıçmıştı ve bunu tükenmişliğe bağlamıştı biraz, önceden 2021i işaret etmesini de pek tesadüf olarak görmüyorum.

Klopp'a 2015'te teklif yapsalar kabul ederdi aslında, şu an gitmesi o dönemkine göre daha zor.
Jordi diye bir eleman gelecek secimi kazanir diye bakiliyor barca da ,o da klop gibi teknik ekiplerle barca yol almali dedi ,biraz secimi kazanma yatirimi gibi de geldi bana ,bizde ft yi getirecegiz muhabbeti.

1 sene beklemelik bir durum var lpool klop nasil olacak bu sene ona bagli .koeman gunu kurtarmaya geldigi bariz zaten

Yav zaten dusundum de bunlar oyuncunun posasi cikana kadar kullaniyor. Bir Kross sozlesme uzatmam deyince biraktilar.

Evet Kroos yanlis hatirlamiyorsam kendisine teklif edilen parayi begenmemisti, Robben Ribery Neuer falan gibi takimin en fazla kazanan adamlarindan daha az teklif sunmustu Bayern herhalde.

Zaten sirf o yüzden 25 Milyon gibi komik bir rakama Real Madrid'e satmak zorunda kalmislardi.

Barca once para harcayip Kimmich filan alsin. Ben olsam Havertz icin de girisim yaparim. Kimmich'i filan ikna ederlerse bence Bayern birakir.
Bayern lazim gördügü oyuncuyu satmiyor. Zamaninda real ribery icin 100 teklif etti yok dediler, lewaya paso yok dediler. Hayir derlerse hayirdir. Anca gözden düseni veriyorlar. Dünyanin en zengin takimi

Ronald Koeman, Messi'ye takımdaki ayrıcalıklarının sona erdiğini söyledi. Bu söylemin ardından Arjantinli yıldız ayrılma kararı aldı. (AS)

Hollanda'nin basina kim gececek acaba? Bosta olan Hollandalilar:

-Frank de Boer
-Bert van Marwijk
-Mark van Bommel
-Clarence Seedorf
-Jimmy Floyd Hasselbaink
-Jos Luhukay
-Ricardo Moniz
-Gertjan Verbeek
-Marco van Basten

@Onur Yücel

Hollanda'nin basina kim gececek acaba? Bosta olan Hollandalilar:

-Frank de Boer
-Bert van Marwijk
-Mark van Bommel
-Clarence Seedorf
-Jimmy Floyd Hasselbaink
-Jos Luhukay
-Ricardo Moniz
-Gertjan Verbeek
-Marco van Basten

@Onur Yücel

frank de boer son dönemde baya fos geçirdi. 4-5 yıl önce baya potansiyelliydi. Normalde onu seçerdim. Bazılarını tanımıyorum, sanırım van bommel olur. Psv'de çok kötü değildi. Olmazsa de boer olur.

Üst Alt