GSC Scout - # Barış Alıcı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
341153_01.jpg

İsim: Barış Alıcı
Mevki: Ortasaha Sağ iç ve açık
Kulüp: Ortasaha

Altınordu'nun yetiştirdiği yeni yıldız adaylarından. Geçen seneden bu yana dikkatimi çeken bir oyuncu. Bu sene ilk 5 haftada ise biraz daha öne çıkmaya başladı. Sağlam bir görüntüsü var. Adettendir diye birine benzetirsek Ümit Davala derim. Potansiyeli son derece yüksek bir oyuncu. En dikkat çeken özelliği ise hareketli topalra vurabilmesi ve rakip arkasına gollük koşular yapması. Takip etmemizde fayda var diye düşünüyorum.

bu cocugu bende izlemeye basladım canlıda izleyecem ilk fırsatta altınordu macına gidip

cengize benzettim ilk basta ama tarzı daha farklı ortasaha sag ic ama hızlı ve teknik

rsmf1a4a.jpg

altınordu'nun 20 yaşındaki kanat oyuncusu. bu sene iyi bir çıkış yakaladı, böyle devam ederse sağlam patlama yapabilir. yedeğin yasin olduğunu ve yabancı sınırının da geleceğini düşünürsek iyi bir seçenek olabilir.

Valla ben çok az izledim, gördüğüm bu çocuk sağ açık, pas kalitesi zayıf çünkü.

Ha bu geçiş Alper Potuk gibi olabilir o da 8 numara olarak çıktı, baktılar iyi dribbling yapıyor ama pas kalitesi zayıf, adamı ofansif kanat yaptılar.
Ben takip edemedim hic malum 1.lig yayinlari bile şifreli.
Ciddi potansiyelliyse Başaksehirin cengizi aldigi gibi(dusuk bonservis ,satistan pay sartiyla) alabiliriz.Risk almamis oluruz hem.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt