barış ertül | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

barış ertül

Radyospor Genel Yayın Yönetmeni. Her sabah 07.00 - 09.30 saatleri arasında Selçuk Aytekin ile S Sport ortak yayınıyla Radyospor'da yayın yapıyor.

Hemen hemen her gün takip ettiğim bir programdır. Fenerbahçeli olmasına rağmen çok sevdiğim, yorumlarına saygı duyduğum bir isimdir. Bugün dinleyemedim ve bugün skandal açıklamalar yapmış. İzlerken şok oldum. Görüntü olmasa montaj derim. Biri çıkıp "Barış Ertül bugün ...... söyledi" dese, hadi oradan der ve inanmazdım.

2 dakikanızı ayırın ve izleyin. Türk futbolunun düzelmesi için içinizde olan en ufak umudu yok edin!

vinyadurJK sur Twitter : "Dinle , dinlettir...!!!!

@Besiktas a karşı oynanan oyunun , takımların bizim maclara hangi niyetle cıktığının ıspatıdır https://t.co/EHR0znFpOc"

bu ne demek yaw
oyle birsey yapmamisiz ki
laflari eden de fbli bir yorumcuymus
bu bjkliler harbiden gerizekali

O ayrı bir gerizekalılık. Link o yazıyı otomatik çıkardı. Zaten Beşiktaş üzerine "oyun" oynamadık diye Barış Ertül bizi eleştirmiş.

Adamda tam bir Fenerbahçe zihniyeti var. Kongre üyesiymiş zaten. Yıllardır diğerlerinden farklıdır diye düşünürdüm. Bugün pek de bir farkı olmadığını gördüm.

Ben de yaklaşık 7 senedir takip ederiz düzenli olmasa da.

Sabahları keyifli oluyor dinlemek.
Objektif diyorlar ama ağır hasta fenerli. Öyle böyle fenerli değil. Tam bir holigan.

Ama şu açıklamaları haksız değil. Beşiktaş bizi tecavüz etti. Tudor izledi. Ben hayatımda bu kadar ezildigimiz bı 45 dakika izlemedim

Ben de yaklaşık 7 senedir takip ederiz düzenli olmasa da.

Sabahları keyifli oluyor dinlemek.
Objektif diyorlar ama ağır hasta fenerli. Öyle böyle fenerli değil. Tam bir holigan.

Ama şu açıklamaları haksız değil. Beşiktaş bizi tecavüz etti. Tudor izledi. Ben hayatımda bu kadar ezildigimiz bı 45 dakika izlemedim

Hocam kavga et, tahrik et, ger, saldır, gerekirse tribüne git dedi. Taktiksel anlamda sessizliğini eleştirmedi burada.

Üst Alt