Barış hamlesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barış hamlesi

Trabzonspor, Galatasaray ile sözleşmesi bitecek Barış Özbek'e teklif götürdü

36344892494.jpg

GELECEK sezon için şimdiden transfer çalışmalarına başlayan Trabzonspor, sezon sonunda Galatasaray ile sözleşmesi bitecek olan orta saha oyuncusu Barış Özbek'e kancayı taktı... 24 yaşındaki futbolcunun menajeri ile masaya oturan bordo-mavili yönetimin ilk görüşmeden olumlu yanıt aldığı, transferin mayıs sonunda netlik kazanacağı öğrenildi.

FUTBOL altyapısını aldığı Almanya'nın bazı kulüplerinden de teklif alan Barış Özbek'in, Trabzonspor'un kendisine talip olmasından memnuniyet duyduğu ifade edildi. Barış, "Ailem Trabzon'da rahat edebileceğimi söylüyor. Serkan ağabey ve Burak'ın yakaladığı çıkışı ben de orada yaşayabilirim" diye konuştu.

Gündemde Pektemek de var

Bordo-mavili takımın gündemindeki bir başka isim ise Gençlerbirliği'nin genç santrforu Mustafa Pektemek... Bu sezon şanssız sakatlıklar yaşayan ancak milli takımın gelecekteki forveti olarak gösterilen 22 yaşındaki futbolcu için de başkent kulübüyle temasa geçildi. Yerli transferinde başarıya aç ve sorunsuz isimler üzerinde duran Trabzonspor, Umut'un Fransa'ya gitme ihtimali nedeniyle Mustafa Pektemek üzerinde duruyor.

Cevap: Barış hamlesi

Baris Özbek, BÖ8, or simply "turkish Messi" is such a great player with amazing skills.

When he gets the ball, he makes incredible moves.

We can simply say, that he is the Main-Event, the Icon, the future Legend of turkish Football. Without him Galatasaray lost 4 of 5 Games, i think that shows how important he is.

Please don´t leave us Baris, stay with us. But if you decide to leave, it is okay, show your amazing skill to the whole f´n world. Make us proud Baris.

TURKISH MESSI !!! STAY WITH US BÖ8

(beyler mümkünse olumlu seyler yazın, yurtdısından birileri görürde talibi cıkar belki bu zurnanın)

youtubedan yorumlar hahaha

Ceyhun'u Selçuk' u bırak Barış'a kancayı tak sonra neden yıllardır şampiyon olamıyoruz derler.Haberin gerçekçiliği tartışılır ancak Trabzonun yıllardır yaptığı işler hep böyle.

Baris ile Ceyhunun hic bir farki yok.Ceyhun Galatasarayda oynayacak adammi .Biz Sarp'dan Baristan kurtulacaz derken degisik versiyonu Ceyhunu sisiriyorsunuz.

Ceyhunun kimlerden iyi oldugunun pek bir onemi yok.Galatasaray'da oynayacak kapasitesi yok ,onemli olanda bu.Terim bilir isini, bulur bulusturur bir yerlerden kumasi iyi Turk ,adam eder.Ben o konuda rahatim.Terim bu sefer cok guclu , para problemi olmayan bir yonetimle,muhtesem bir stadyuma geliyor.Bir ust uste 4 seneye daha hazir olun derim.

Ceyhunun kimlerden iyi oldugunun pek bir onemi yok.Galatasaray'da oynayacak kapasitesi yok ,onemli olanda bu.Terim bilir isini, bulur bulusturur bir yerlerden kumasi iyi Turk ,adam eder.Ben o konuda rahatim.Terim bu sefer cok guclu , para problemi olmayan bir yonetimle,muhtesem bir stadyuma geliyor.Bir ust uste 4 seneye daha hazir olun derim.

ERHAN NAMLI gibi mi

ceyhun barıstan tek iyi oldugu konu nerede durcagına cok az daha ıyı bılmesı.kazmalık ve kasaplık konusunda bence kapısırlar

Ceyhun'un savunması Barış'tan daha iyi, Barış'a göre ayaklarına daha hakim ve çok iyi şut atıyor.

Şutları gerçekten çok fena çocukta iş var onu oynatacak güven verecek bir hocayla çok iş yapar ancak tabi bizde beklentiler çok yüksek olduğu için bizde kaybolur beğenilmez gider büyük ihtimal ancak takip edilmesi gerekn biri.

Üst Alt