Barış hamlesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barış hamlesi

Cevap: Barış hamlesi

Ceyhunun kimlerden iyi oldugunun pek bir onemi yok.Galatasaray'da oynayacak kapasitesi yok ,onemli olanda bu.Terim bilir isini, bulur bulusturur bir yerlerden kumasi iyi Turk ,adam eder.Ben o konuda rahatim.Terim bu sefer cok guclu , para problemi olmayan bir yonetimle,muhtesem bir stadyuma geliyor.Bir ust uste 4 seneye daha hazir olun derim.

Geçen bir yorumcu konuşuyordu ntv de Terim bukez gelişi ilk geldiği gibi olacak güçlü bir yönetim ve Türkiye deki çoğu genç oyuncunun datasıyla geliyor 14 yaşındaki çocukların bile datası elinde şuan dedi(milli takımdan takip ettiği oyuncuların bilgilerinden bahsediyor)tıpkı ilk geldiği sezon gibi olacak herşey diye devam etti.O an bu nediyor filan desemde sonradan düşündüm adam haklı aslında ya dediğin gibi mutlak bulur elinin altında bizlerin bilmediği yetenek çoktur şuan.

Ama Ceyhun iyi oyuncu onuda es geçmiyim :)

Geçen bir yorumcu konuşuyordu ntv de Terim bukez gelişi ilk geldiği gibi olacak güçlü bir yönetim ve Türkiye deki çoğu genç oyuncunun datasıyla geliyor 14 yaşındaki çocukların bile datası elinde şuan dedi(milli takımdan takip ettiği oyuncuların bilgilerinden bahsediyor)tıpkı ilk geldiği sezon gibi olacak herşey diye devam etti.O an bu nediyor filan desemde sonradan düşündüm adam haklı aslında ya dediğin gibi mutlak bulur elinin altında bizlerin bilmediği yetenek çoktur şuan.

Ama Ceyhun iyi oyuncu onuda es geçmiyim :)

Mehmet Demirkol.

Ceyhun bi kere ön libero oynayabiliyo.Kafa topları,savunması çok daha iyi barıştan.Barış vasat bi box to box.Manisaspor gibi takımlarda iş yapabilecek tipte bi oyuncu.

Zamanında Trabzon Ceyhun'u alırken biz Barış'ı aldık. Ceyhun iyi topçu. Mehmet Topal etkisi yaratabilir. Bacakları uzun. Ahtapot gibi. Tek eksiği topu kullanmada. Ama şut olayı harika. 18 için ideal bir oyuncudur.

Selçuk ne olur biz gel.

Üst Alt