Barış Özbek Fenerbahçe'ye - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barış Özbek Fenerbahçe'ye

Cevap: Barış Özbek Fenerbahçe'ye

Hayır; akıllı, yetenekli ve genç bir orta saha oyuncusu... Deneyimli olması da gerekmez. Elinden geleni yaptığını bende biliyorum ama ye-ter-siz!

genelde futbolcular a takim icin yetersiz yada tecrubesiz oldugunda yedek oluyolar zaten reis.

ben dedigin tarz biri yerine macin sonlarinda sokup rakip orta sahayi uyuz edecek bir adami tercih ederim

adam sanki 30 yasinda imis gibi konusmayin kac yasinda baris? bilmedigim icin soruyorum ama yasli degil genc sayilir cocuk

musa cagiran nireeeee baris nireeeeeeeeeeeeeeeeee

Kocaman, Barış'a göz kırptı ama...

İlk yarıda taraftarının beklentilerinin altında kalan Fenerbahçe, gelecek sezonla ilgili çalışmalarına erkenden başladı.

Aykut Kocaman'ın kurmak istediği savaşçı, mücadeleci ve ısıran takım için ilginç bir öneri geldi.

Sarı-lacivertlilerin teknik patronu Aykut Kocaman'a 2 ay önce Galatasaray'ın orta saha oyuncusu Barış Özbek'in teklif edildiği öğrenildi.

Aldığımız bilgilere göre Aykut Kocaman'ın son zamanlarda yeşil sahalardaki performansından öte alemci kimliği ile ön plana çıkan Barış Özbek için "Önce kendi takımında oynasın. Kendini göstersin. Gece hayatından uzak dursun. Zaten sözleşmesi sezon sonu bitiyor. Eğer kendini gösterirse, yedek olarak bile olsa kendisinden faydalanabiliriz." dediği gelen bilgiler arasında.

MARATON.COM.TR ÖZEL

Fb cidden alacak galiba Baris'i. :D

Arkadaşlar Barış olayı ciddi sanırım. Bu işi Polat ve AzizY. halledip bitirmişlerdir (kazım-Barış takası). Barış ile sene sonu sözleşme yenilenmeyecek %95 Barış fenerde.

Alpaslan Erdem ve Serkan Çalık gibi, Gençlerbirliği'ne gelirse düzenli forma şansına kavuşur. Gelsin 3'lüyü tamamlayalım, orta saha zayıf Şimşekler'de...

Cocukda zaten tam fenerli topcu havasi var, cirkef kazma antipatik herseyi ile uyuyor fenere umarim gerceklesir transferi :D

Üst Alt