Barış Özbek resmen Trabzonspor'da


Trabzonspor, Galatasaray'dan ayrılan Barış Özbek'le görüşmelere başladığını borsaya bildirdi.Zokora, Bursaspor'dan Eren ve Bucaspor'dan Sercan ile sözleşme imzalayan Karadeniz Fırtınası, Galatasaray'dan ayrılan Barış Özbek'le imza aşamasına geldi.ligtv
 
Cevap: Son Dakika | Trabzonspor, Barış Özbek'i borsaya bildirdiTrabzonspor kendi kalesine attigi bu golle Galatasaray karsisinda 2-0 geriye dustu.
 
Cevap: Son Dakika | Trabzonspor, Barış Özbek'i borsaya bildirdiharbi-mi-lan_3857_m.jpg
 
Cevap: Son Dakika | Trabzonspor, Barış Özbek'i borsaya bildirdiŞÜKÜRelde var 1.Sarp'tan da kurtulursak elde olur 2.
 
Cevap: Son Dakika | Trabzonspor, Barış Özbek'i borsaya bildirdiDejavu yasiyorum. Fenerbahce'liler Burak Yilmaz icin aynisini demisti ve Burak Yilmazin golüyle Sampiyonluktan olmustu. Baris Özbek kötü bir futbolcu degil, Galatasaray kötü bir Takimdi bu sezon. Kötü bir Takimda hangi oyuncuya iyi diyebilirsinki zaten? Arda bile cok kötüydü. Baris Özbek is yapar Trabzon'da.
 
Cevap: Son Dakika | Trabzonspor, Barış Özbek'i borsaya bildirdiDejavu yasiyorum. Fenerbahce'liler Burak Yilmaz icin aynisini demisti ve Burak Yilmazin golüyle Sampiyonluktan olmustu. Baris Özbek kötü bir futbolcu degil, Galatasaray kötü bir Takimdi bu sezon. Kötü bir Takimda hangi oyuncuya iyi diyebilirsinki zaten? Arda bile cok kötüydü. Baris Özbek is yapar Trabzon'da.Burak Yılmaz potansiyeli olan bir oyuncuydu Barış Özbek'in potansiyeli yok sadece iyi mücadele ettiğinde orta derecede katkı sağlar. Burak Yılmaz gibi ekstra katkı veremez takıma.
 
Cevap: Son Dakika | Trabzonspor, Barış Özbek'i borsaya bildirdiDejavu yasiyorum. Fenerbahce'liler Burak Yilmaz icin aynisini demisti ve Burak Yilmazin golüyle Sampiyonluktan olmustu. Baris Özbek kötü bir futbolcu degil, Galatasaray kötü bir Takimdi bu sezon. Kötü bir Takimda hangi oyuncuya iyi diyebilirsinki zaten? Arda bile cok kötüydü. Baris Özbek is yapar Trabzon'da.Zeka+yetenek olamayan bir futbolcu için,iyi futbolcu olması için hangi özellik kalıyor?O kötü takım dedğin Galatasaray´ı kötü takım yapanların başında geliyordu Barış.
 
Cevap: Son Dakika | Trabzonspor, Barış Özbek'i borsaya bildirdiBÖ! No-look pası kim atacak oğlum takımda şimdi? Sarp'a sırrını verseydin bari bu pasın.
 
Üst Alt