Barış Özbek Trabzonspor'da - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barış Özbek Trabzonspor'da

Cevap: Barış Özbek Trabzonspor'da (mı?)

sal sahaya dana gibi kossun. ama topla temas etmesin o zaman zararli oluyor. sadece kosarsa zarari olmaz sanirim

mesut-baris.jpg

Üzüm üzüme baka baka kararırmış, biraz bakıp kararsaydın ne vardı? :sopa::mad:

Cevap: Barış Özbek Trabzonspor'da

Allahım bana bir işaret gönder dememe kalmadan göndermiştir yüce rabbim bu işareti...Hemen kabullendim...Bağrıma bastım....Aksine inanmadım...Ağlamak istiyorum lan

Trabzon'un güç kaybetmesi işimize gelmez renkdaş. Adamlara garezimiz mi var?

Neden işime gelmesinki renkdaş Galatasaray'ın dışında hangi takım olursa olsun, ki bu önümüzdeki sene ligde en kötü ilk 5'e oynayabilecek bi takımsa güç kaybetmesi taraftartıyım ben şahsen. Garezle bi alakası yok yani Trabzon'un takımı oturmuş üstelik hocası da çok iyi dağılsınlarki şampiyonluk yolundaki rakibimiz azalsın. Bence tabi :)

Mümkünse geri dönme bir daha.. İstediğin kadar iyi oyna istersen Trabzon'dan sonra Barca'ya falan git ama bize gelme.. Ne olursan ol GELME..!!

[video=youtube;Zg5-sIgzWx0]https://www.youtube.com/watch?v=Zg5-sIgzWx0&feature=player_detailpage#t=118s[/video]

Video daha önce den yayınlansa da ibretliği bir kere daha izleyelim istedim. İnsan ondan topcu olduysa benden de olur demeden izleyemiyor.

Abi bu nedir yaaa :D Müzikte 10 numara.Şu no look - aut pasında iyi sövmüştüm hatırlıyorum :D

İnşallah gider hayır isterse orada oscarlık oynasın ama yeter ki biryerlere gitsin. Bi büyük açmazsam şerefsiz evladıyım.

2 yil önce sadece basit oynamasini istendiginde isimize yariyordu. Ama ne zaman olmaz islere kalkisti sonu oldu, belki Senol hoca çikarir birseyler.

Üst Alt