# Barış Özbek | Transfer Haberleri


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gözden çıkarılan Barış Özbek, transfer görüşmesi yapmak için gittiği Almanya'dan Werder Bremen ile ön sözleşme imzalayarak döndü. Barış'ın Bremen ile yıllık 1 milyon euro karşılığında el sıkıştığı ifade edildi. (kaynak; fotomaç, kaynak olarak kabul ediyor muyuz hala bilmiyorum ama )
 
Cevap: Barış Özbek Werder Bremen'e...Bundesliga takımlarından birine gideceği belliydi doğrudur büyük ihtimal
 
# Barış Özbek | Werder BremenBremen'in Radarındaki Aslan

a36ac84de4f43d04698159175bc76c19.jpg


Werder Bremen'in, Galatasaray'da forma giyen Barış Özbek'i izlediği bildirildi.Sportbild dergisinde yer alan haberde, Werder Bremen'in, ilk etapta bonservis ücreti ödenmeyecek oyuncular aradığı belirtilerek, bu kapsamda bir adayın da Barış Özbek olduğu ifade edildi. Barış'ın sezon sonunda Galatasray'daki sözleşmesinin sona erecğine işaret edilen haberde, Werder Bremen'in uzun zamandan bu yana sarı-kırmızılı oyuncuyu izlediği vurgulandı.Werder Bremen'in ayrıca, kaleci Tim Wiese ile de sözleşmeyi uzatmak istediği ve kulüple oyuncunun gelecek hafta görüşmelere başlayacakları kaydedildi.​
 
Cevap: Bremen'in Radarındaki AslanKonunun cafe bölümüne acılmayacagını biliyorum ama bu konunun en uygun yeri burası oldugunu dusunuyorum

:asd:
 
Cevap: Bremen'in Radarındaki Aslanyapmayın arkadaşlar dünyada kaç tane no-look pas atabilen futbolcu varki??? werder bremeninde hakkı değilmi böle bir topçuya sahip olmak???
 
Cevap: Bremen'in Radarındaki AslanBremen küme düsüyordu bu sene. Bu transfer politikasiyla seneye kesin düserler. :asd:
 
Cevap: Bremen'in Radarındaki AslanWerder Bremen'in uzun zamandan bu yana sarı-kırmızılı oyuncuyu izlediği vurgulandı.Ne zaman oynadiki izlemişler...Hemde uzun zamandır:)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt