# Barış Özbek | Transfer Haberleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Barış Özbek | Transfer Haberleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gözden çıkarılan Barış Özbek, transfer görüşmesi yapmak için gittiği Almanya'dan Werder Bremen ile ön sözleşme imzalayarak döndü. Barış'ın Bremen ile yıllık 1 milyon euro karşılığında el sıkıştığı ifade edildi. (kaynak; fotomaç, kaynak olarak kabul ediyor muyuz hala bilmiyorum ama )

Cevap: Barış Özbek Werder Bremen'e...

Bundesliga takımlarından birine gideceği belliydi doğrudur büyük ihtimal

# Barış Özbek | Werder Bremen

Bremen'in Radarındaki Aslan

a36ac84de4f43d04698159175bc76c19.jpg

Werder Bremen'in, Galatasaray'da forma giyen Barış Özbek'i izlediği bildirildi.

Sportbild dergisinde yer alan haberde, Werder Bremen'in, ilk etapta bonservis ücreti ödenmeyecek oyuncular aradığı belirtilerek, bu kapsamda bir adayın da Barış Özbek olduğu ifade edildi. Barış'ın sezon sonunda Galatasray'daki sözleşmesinin sona erecğine işaret edilen haberde, Werder Bremen'in uzun zamandan bu yana sarı-kırmızılı oyuncuyu izlediği vurgulandı.

Werder Bremen'in ayrıca, kaleci Tim Wiese ile de sözleşmeyi uzatmak istediği ve kulüple oyuncunun gelecek hafta görüşmelere başlayacakları kaydedildi.​

Cevap: Bremen'in Radarındaki Aslan

Konunun cafe bölümüne acılmayacagını biliyorum ama bu konunun en uygun yeri burası oldugunu dusunuyorum

:asd:

yapmayın arkadaşlar dünyada kaç tane no-look pas atabilen futbolcu varki??? werder bremeninde hakkı değilmi böle bir topçuya sahip olmak???

Bremen küme düsüyordu bu sene. Bu transfer politikasiyla seneye kesin düserler. :asd:

Werder Bremen'in uzun zamandan bu yana sarı-kırmızılı oyuncuyu izlediği vurgulandı.

Ne zaman oynadiki izlemişler...Hemde uzun zamandır:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt