Barış Özbek'in Son Durumu


Henüz dakikalar önce biten Bursaspor - Galatasaray maçında sol omzundan sakatlanan Barış Özbek uzun bir süre sahalardan uzak kalacak. GSCimbom ailesi olarak Barış Özbek'e geçmiş olsun diyoruz.
 
Cevap: Barış Özbek'in Son DurumuUlan Galatasaray taraftarı ne hale gelmiş. Galatasaray'a kişisel kinleri olan adamlar bile sakatlandığında geçmiş olsun demediniz mi burda? Kendi oyuncunuza en azından yalanda olsa bir geçmiş olsun diyemiyorsunuz. Yazık size be.Geçmiş olsun Barış.
 
Cevap: Barış Özbek'in Son DurumuSezonu kapatmış.Geçmiş olsun Barış.Galatasaray taraftarı demeye utandığım kişilerde kutlayabilir bu durumu.
 
Cevap: Barış Özbek'in Son DurumuYorumlara dikkat lütfen. Taraftarlığı geçtim, insanlığımız zarar görmesin.Geçmiş olsun Barış. :(
 
Cevap: Barış Özbek'in Son DurumuLan bu adam Galatasaray forması giyerken sakatlandı saçmalamaya başladınız iyice.Geçmiş olsun.
 
Cevap: Barış Özbek'in Son DurumuTamam sevmeyebilirsiniz fakat herşeyin önünde Barış'ta bir insan, bunu unutmamak gerek. Geçmiş olsun Barış...
 
Cevap: Barış Özbek'in Son Durumuayrıca taraftara kim geçmiş olsun diyecek biz kötü sonuçlar alıp taraftar can çekişirken bu bam,hakan balta,gökhan zan villarında içkileri yudumluyolardır
 
Cevap: Barış Özbek'in Son DurumuAyhan da cezalı.Hafta içi Mustafa da sakatlanırsa tamamdır renktaşlar.Kurtuluyoruz bu beceriksizlerden.Keyfini çıkarın
 
Cevap: Barış Özbek'in Son DurumuO pozisyonda sağ omzuna tekme gelmişti o yüzden yatıyor diye çok kızmıştım ama sol omzunun üzerine düşmüş. Kötü sakatlık. Geçmiş olsun. Ama takıma faydası dokunacak en azından.
 
Cevap: Barış Özbek'in Son Durumune farkeder ki mustafa yoksa barış var, barış yoksa mustafa o da yoksa ayhan var, kısır döngü bitmedi gitti anasını satıyım ben böyle işin.
 
Cevap: Barış Özbek'in Son Durumugeçmiş olsun barış. bu zamana kadar sakatlıklar hep takımı kötü etkiledi. ilk kez bi sakatlık takımı iyi etkileyecek sanırım..
 
Üst Alt