Barış Özbek'ten Ömürlük İmza | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barış Özbek'ten Ömürlük İmza

Barış Özbek'ten Ömürlük İmza

baris.jpg

Barış Özbek, Minecan Beyazadam ile dünya evine girdi.

Barış Özbek ile Minecan Beyazadam çifti, Kandilli'deki Adile Sultan Sarayı'nda düzenlenen törenle evlendi. Törene, Başkan Sadri Şener, Teknik Direktör Yılmaz Vural, eski Teknik Direktörlerden Feldkamp ve çok sayıda davetli futbolcu katıldı.

Törende çiftin nikahının kıyılması ile birlikte atılan hava-i fişekler gökyüzünde renkli görüntülere sahne oldu. Basına kapalı nikah töreninin ardından içeri alınan gazetecilere, gelin ve damattan kısa bir görüntü alınmasına izin verildi.

Hayatının en mutlu anını yaşadığını ifade eden Özbek, "En mutlu günümü yaşıyorum bugün. Yani anlatılmaz bir duygu. Allah inşallah bizi bir ömür boyu aynı yastıkta kocatır" şeklinde duygularını ifade etti.

Minecan Beyazadam ise, "Ben de çok mutluyum. İnşallah Allah uzun uzun birlikte olmayı nasip eder. Çok mutluyuz, heyecanlıyız" diye konuştu.

Kaynak

Cevap: Barış Özbek'ten Ömürlük İmza

Barış Özbek, Minecan Beyazadam çifti çocuğunu olursa a harfi ile başlayan bir isim koyunda efsane geri dönsün.. BAM..

mutluluklar...

Böyle cahil(adam bildiğin kara cahil) bir adamla bir insan neden evlenmek ister? Tabiki tamamen duygusal sebeplerle...

Bir an başlığı açarken noluyo lan yoksa dedim neyse ki değilmiş..

Aydın yılmaza dönmesin barışa da yarayabilir bu durum mutluluklar :D

MİNecan ne güzel hatundu yahu. bu hırbo kaptı kadını. mutluluklar. minecan icin tabi. bu hıyar icin bişey demem.

"no-look" hareketine vurulmuştur büyük ihtimalle. :lol:

Mutluluklar dilerim...:)

kadin hamile kalirsa kurtajini bizzat ben yapicam hapse girmek pahasina

Bir an başlığı açarken noluyo lan yoksa dedim neyse ki değilmiş..

Aydın yılmaza dönmesin barışa da yarayabilir bu durum mutluluklar :D

imkansız bir kere aydında yetenek var öz güven kendisine güç verecek bir şeyi yoktu evlendi destekcisi eşi oldu

ama barıştan bahsediyoruz 0 yetenek müthiş bir öz güven lincolün olduğu yerde beceremediği halde no look pas atmaya çalışan adamdan bahsediyoruz...

Trabzonspor'a şaşıyorum. Böyle şerefsizi neden hala takımda tutuyorlar? Yarın birgün onları da satmayacağı ne malum... Allah karısına sabır versin, gerçi bir bakmışsınız bu şerefsiz karısını da satmış...

Üst Alt