Baros 2 ay yok - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros 2 ay yok

Cevap: Baros 2 ay yok

Bu takımların rakiplerine ezilerek yeniliyorda yukarı angutları yenemedikten sonra şampiyon olsak ne olur lafı var.

geçmiş olsun ama baros sakatlanmasa nonda daha çok yedek kalırdı

hayırlı bir sakatlık olurda yedek oynaya oynaya gol kralığına giden nondanın değerini daha iyi anlarlar artık....

pardonnn ne nondasi yaa adam ruhsuz ruhsuz anlamadinizmi halaa ya ÖnÜndekİ topa ayaĞini uzatmaya korkuyor herİf Şİmdİ atsin sİvasa manİsaya sİzde nondayi pispislayin sirtini sivazlayin gazini Çikartin emİ

pardonnn ne nondasi yaa adam ruhsuz ruhsuz anlamadinizmi halaa ya ÖnÜndekİ topa ayaĞini uzatmaya korkuyor herİf Şİmdİ atsin sİvasa manİsaya sİzde nondayi pispislayin sirtini sivazlayin gazini Çikartin emİ

Ya arkadaşım nondanın 90 dakika çıkaracak kondisyonu yok bunu görmek için profesör olmaya gerek yok.Adam mücadele ediyo ama belli bir süreden sonra bitiyo artık.Bunun ruhla alakası ne anlamıyorum.Bitmiş adam ne yapabilir????

Ya tamam ozaman İlk yari napti kondİsyonu tavan olduĞu İlk yari ben sana sÖyleyeyİm koca bİr 0 adam bİr kere adama baski yapmazmi kazim salaĞi bİle yapti yaa o yapamadi ayrica kosmadi etmedİ ne kondİsyonu ayrica

Bu arada Nonda'da sakat sakat oynadı.

Bunu da unutmamak gerekir.

Baros'a geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum.

Bugün Baros'un erken çıkması belimizi büktü ama yapacak birşey yok.

Umarım biran önce iyileşir.

Geçmiş olsun Baroş. Umarım çabuk dönersin ve yokluğunu fazla aramayız.

Dayanamıyacağım şöyle Emre ye temiz bir sövsem ceza alırmıyım.

Neyse Allah bin türlü belasını versin diyeyim.

Baros'un sakatlandığı pozisyonda Emre'nin kötü niyetle o faulü yaptığını

kimse iddaa edemez.

Bu sadece iftira olur.

Orada sadece ikili mücadele vardı ve Baros yerde kalıp sakatlandı.

2 ay sakatlanacak kadar ağır bir müdahele yoktu.

Belki de dünyanın en karaktersiz futbolcusu Emre'dir,

ama bugün Galatasaray'ı veya Galatasaray'lıyı kışkırtacak

tek bir hareket yapmadı.

Sen ne kondisyonu diyosan hiç tartışmayalım seninle.Sen bildiğini söylemeye devam et

nerenden anlamak istiyorsan orandan anla tamam mı benim anlatmak istediğim olay koşmadan bişey yapmadan nasıl yorulluyor da bu adamın kondisyon açığı ortaya çıkıyorr he koşsa 60.dan sonra tamam yoruldu bişey yapamadı ama be kardesim durum ole değilkiii

nerenden anlamak istiyorsan orandan anla tamam mı benim anlatmak istediğim olay koşmadan bişey yapmadan nasıl yorulluyor da bu adamın kondisyon açığı ortaya çıkıyorr he koşsa 60.dan sonra tamam yoruldu bişey yapamadı ama be kardesim durum ole değilkiii

Sen futbolu çocuk oyuncağımı sanıyosun ve sadece koşmakla mı yoruluyo sanıyosun.Sen hiç koşmadan iki tane stoperin arasına gidip bi gir bakalım pestilin çıkıyo mu çıkmıyo mu.Sen kondisyonu koşmaktan ibaret görüyosan sende nerenden anlıyosan oranla anla.Adama top gelmiyo kanattan,hava topu atıyolar iki kişinin içinde kalmış çırpınıyo,ayağına top gelince baroş kadar süratli değil topu alıp gidemiyo fazla mecburen geri gelip top alıp kanatlara veriyo ve içeri devrilip top almaya çalışıyo.Bugün kaç kere orta saha civarına geldi ilk yarıda.İkinci yarıda da artık yorgunluktan orta sahaya bile gelecek hali kalmadı.Sen bu işi çocuk oyuncağı olarak görüyosan buyur sen çık sahaya bakalım sadece koşmayla mı yoruluyomuş

kardesim eğer sen gs takımında oynuyorsan 2 topa basıcaksın ayrıca çoğu maçta oyuna giriyor neden peki dinamo bükres maçında kondisyondan bahsetmedik adam 50 deil 60 deil tam 90 dakika köpek gibi oynadı ama bu maçta kondisyonla ilgisi olduğunu sanmıyorum ruhsuzun önde gideni bu adam

Beyler Noluyoruz Sezon felan bitti...

Arkadaşlar Altıüstü eziklere karşı bir maç kaybettik...

yenilgi dünyanın sonu olmadığı gibi liginde sonu değil...

ALİ SAMİYENDE çimlere gömeceğiz...

kardesim eğer sen gs takımında oynuyorsan 2 topa basıcaksın ayrıca çoğu maçta oyuna giriyor neden peki dinamo bükres maçında kondisyondan bahsetmedik adam 50 deil 60 deil tam 90 dakika köpek gibi oynadı ama bu maçta kondisyonla ilgisi olduğunu sanmıyorum ruhsuzun önde gideni bu adam

Dinamo maçının tamamını izlemedim yorum yapmam o maçla ilgili ama ilk on bir başladığı eskişehir maçında ilk yarı sahadaydı ikinci yarı yoktu.Ayrıca dinamo maçında köpek gibi oynadığını sanmıyorum çünkü iki golde de al da at dercesine paslar geldi ve 4-0 dan sonra zaten nondalık birşey kalmadı o maçta.Yani 90 dakika sahada olması birşey ifade etmiyo.Bu adam ne kadar çok sağa sola koşarsa o kadar çabuk pili biter

bir dahaki sefere umarim bazi arkadaslar bu kadiköydeki maclardan önce gereksiz gaz verme, gaza gelme olaylarini birakir. sonra sonuc bu oluyor iste. ben gayet rahattim. yenilgiyi mactan önce kabullenmistim. mac icinde de yine küfür ettim her zamanki gibi ama fazla da abartmadim. simdi de gayet rahatim ve önüme bakiyorum. bu maclara söyle yaklasin: " yenilgi normal, geri kalan sonuclar kaymakli ekmek kadayifi"

bu mac disindaki her macta Galatasaray'in oldugu her yerde umut vardir, ama bu macta yoktur.

Dinamo maçının tamamını izlemedim yorum yapmam o maçla ilgili ama ilk on bir başladığı eskişehir maçında ilk yarı sahadaydı ikinci yarı yoktu.Ayrıca dinamo maçında köpek gibi oynadığını sanmıyorum çünkü iki golde de al da at dercesine paslar geldi ve 4-0 dan sonra zaten nondalık birşey kalmadı o maçta.Yani 90 dakika sahada olması birşey ifade etmiyo.Bu adam ne kadar çok sağa sola koşarsa o kadar çabuk pili biter

peki kardesim benim sana bi sorum olucak bu adam ne zaman kondisyonunu düzelticek hangi maçta oynıcak alex 2 haftadır yokda o nasıl oynuyor bak kardesim benim anlamadığım bu nonda kazımdan bin kat daha yetenekli ve iyi oyuncu ama kazımın savasması nonda nın hiç bisey yapmaması bana koyuyor

Üst Alt