Baros F.Bahçe ile Görüştü Mü? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros F.Bahçe ile Görüştü Mü?

Cevap: Baros F.Bahçe ile Görüştü Mü?

saçma sapan haberler yapıyor bu gazetecilerde bari biraz düzgün salla ne baros fenerle görüşür nede fener barosu ister

Valla veriyorlarsa 8-9 devre arası alsınlar, bence sorun yok..

Yeri çok zor doldurulur değil, yeter ki zaman olsun..

Ben Baros'un bu kadar gözden düşmüş olmasını anlamıyorum,adam kral yahu.Yıllardır takımda,ruh desen ruh,gol desen gol,sakatlıklarını da yenmeye başladı,daha ne.

barosun üzerinden bu sene gazeteler bir sürü prim yaptı zaten inanmayalım

ola bilecek bir sey

Barosun bizler gibi Galatasarayli oldugunumu saniyorsunuz?

Arda bile gider

şimdi bu haber üzerine çıkıp bazı SÖZDE GALATASARAYLI TARAFTARLAR baroşa sallayacak küfredecek desteğini çekecek. En ufak olumsuzlukta baroşu bile bunlar ıslıklar yuhalar o derece.

AKLINI SEVDİĞİMİN TARAFTARI NE GÜZELDE YANDAŞ MEDYANIN OLTASINA GELİYORSUNUZ.

Benim anlamadığım hadi görüşüldü diyelim,kulüple sözleşmesi yok mu Milan'ın,Galatasaray ile de görüşmeleri gerekiyordu neticede.

Eğer görüşülmüş olsa bile,(ki görüşüldüğünü sanmıyorum tamamen Aziz Yıldırım metristen bildiriyor haberi bu da) kulübümle görüşün demekten başka yapabileceği bir şey yok.Bonservissiz gidecek olsa kendi çeker gider.

"Derbi ahsami pencereyi acih birahin gizlar" demek icin gorusmustur gorustuyse fenerli yoneticilerle.

fenerlilerin Galatasaray'dan gitmesini istedigi iki oyuncu vardi. Biri Ardaydi, biktirdilar gitti. Simdi de Baros'u yipratma kampanyasina devam ediyorlar.

fener niangin parasini nereye kullandigi belli oluyor yavas yavas önce ahmet cakari saldilar simdide ht yi 1 hafta icinde gurun bakalim daha neler cikar adamlarin hayati.............. komplo yalan iftira düzenbazlik $ike propaganda olmus eeee iste allah büyük cezalarini gani gani veriyor...

Habertürk okuduğum gazetelerden bir tanesi böyle bir haber yapmasına çok şaşırdım tamamen saçma.

fenerlilerin Galatasaray'dan gitmesini istedigi iki oyuncu vardi. Biri Ardaydi, biktirdilar gitti. Simdi de Baros'u yipratma kampanyasina devam ediyorlar.

Budur.

Fakat aynı seyleri Hasan'a ve Hakan'a da yapmıslardı. Onlar daha iyi dayandı veya taviz vermedi. Biraz'da karakter ve liderlik meselesi tabi. Hasan Sas cogu kez es gecilsede, Galatasaraylılıgına her gencin gıptayla bakması ve örnek alınması gereken sembollerimizdendir. Her ne kadar yeni yetmeler burun kıvırsada Hagi, Hasan Sas, Hakan Sukur falan bunlar efsanelikten cıkıp destan olmustur camia icin. Arda bence bu saatten sonra o unvanı bir daha almamak uzere kaybetti.

Üst Alt