Baros gidiyor, Forlan ve Podolski geliyor - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros gidiyor, Forlan ve Podolski geliyor

Cevap: Baros gidiyor, Forlan ve Podolski geliyor

Afedersiniz ama Baroş'u yollamak isteyenleri anlamıyorum

Baros'un bu sezon temiz 15 golü var Forlan'a bu yaşında güvenip koca bir sezonu emanet etmemek gerekiyor Allah vermesin sakatlık problemi yaşarsa alternatifi Stancu,Elmander bunlar toplasan 10 gol atamaz Baros giderse koca bir sezon gol sorunu çekeriz

Eğer müzmin bir sakatlığı yoksa kesinlikle takımda kalmalı...

33 yaşına gelen kemik gibi adamları bunak göstermeye çalışmaktan vazgeçin. Ujfalusi 38'e kadar oynar o fizik gücüyle.

Forlan'ı beğenmiyorsanız David Villa'yı alalım beyler. Hem daha genç.

Podolski'nin istatistiklari çok düşündürüyor beni.İstemiyorum bu adamı nedense.Giovanni özledim ben.:) Elimizden nasıl kaçırırız ona yanarım hala.

İstatistiklere bakmayın arkadaşlar yapmayın yahu. Burası Türkiye, Podolski tozu dumana katar burda.

Baros mutlaka kalmalı. Sadece Forlan+Elmander ile yola çıkacaksak işimiz zor, yanlarına bir Sercan takviyesi lazım.

poh gibi olur 2si gelevcekse baros da kalmalı....... elmander bir baros değil unutmayın forlanada güvenilmez......

yine kaş yapayım derken göz çıkaracaklar.....

Terim bu eski hocanın oyuncularını gönderme huyundan vazgeçmedi zararı takımımıza olacak. Bu takıntısından kurtulamadı gitti.

barosu 6 ya satıp forlan ı bonservizsiz almak mantıklı olur,forlan her daim baros dan iyidir

Yahu illa birileri gidicekse Aydın gitsin Mustafa Sarp gitsin ne biliyim Stancu falan gitsin nedir bu takımın en iyi oyuncularını gönderme mevzusu anlamadımki

Elmanderide mi sattık lan? Şike yüzünden futbolla ilgilenmiyorum ama Elmanderi sattığımızı falanda duymadım. Fakat her nedense kimsenin kadroda Elmander yok. Tırt mı çıktı adam noldu?

Üst Alt