Baros Transferinde Hareketli Saatler ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros Transferinde Hareketli Saatler !

Cevap: Baros Transferinde Hareketli Saatler !

Baros giderse cok iyi biri lazim. Gyan'la filan olmaz bu is.Hem ben o adamin 25 yasinda oldugunada inanmiyorum.

alternativ varsa derhal satarim ve bonservis olarak 5+ euro veriliyorsa hic beklemem, son bir iki seneden beri sirf ismi var kendi yok.

1-Baros eski Baros degil.

2-Zamaninda Keweel da yaptigimiz gibi duygusal davranirsak Baros da elimizde kalabilir.

3-Baros kanimca degerini bulmustur ve satilmali,nasil ki Servet in Marsilyaya gitmesini kücük hesaplar yüzünden geciktirip engellediysek ve o servet simdi vasat,alicisi olmadan elimizde kaldiysa Baros icinde o tehlike söz konusu.

4-Kalbimiz ile degil aklimiz ile düsünmeli ve degeri bulan adami,takimda misyonunun dolduguna inandigimiz adami satmaliyiz,tabiki alternatifini bulmak sartiyla...

4 maddeyle harika özetlemişsin .

Baros bizim canımız , ama misyonunu tamamladı ...

Burada mesajı anlayabilirsin.Gözüme giremez ise gider.Terimi eleştirmiyorum ama Baros a karşı bi ön yargısı varmış gibi geldi.Sanki sezon başında Baros un takımdan ayrılacağını bi kenara yazmış havası var.

Barosa Karsi on yargimi?

Son iki yildir Baros yok arkadasim

Fatih terimde o yuzden kazanmaya caliyoruz diyor iste

Ne dememsini bekliyorsun ki?

Baros bir daha asla bu parayı kazandıramaz yerine daha iyisi alınacaksa neden satılmasın ki? Tabiki alınmayacaksa ki öyle gözüküyor satılmasın.

Ben bunada karsiyim

X futbolcu aslabu parayi bir daha kazandiramaz

Biz Spor Klubuyuz Pazarci degiliz

Esas olan konu Baros bize bu sene ve ya gelecek senelerde yararli ola bilecek mi?

Esas olan budur, bununda kararini Fatih Terim verecek...

Eger Baros'un bundan sonra yararli olamayacagini dusunursek elbettedeki simdi satila biliyorsa iyi paraya satilsin

mantikboyle olmalidir

Mesala Baros Ilk geldigisene gibi arka arkaya 3 yil gecirecekse

Niye satalim ki?

Nota mi vermisler ruslar....ha-ha-ha!

Iyi golcu almayinca avucunuzu yalarsiniz!!

10 mil.Evro veren dudugu calar :D :D

yerine daha iyi alınacaksa gitmesini isterim.ama saçma sapan adam alınacaksa gerek yok.mümkünse diğer alacağımız adamla önce bi ön sözleşme imzalayıp sonra Baros gitsin.

Hiçbir yere gitmeyecek.Bu sene çıkacak,çatır çatır atacak gollerini.

Baros gidecekse Drogba-Forlan gibi bi adam alınmalıydı. Gyan için Baros'u satmak düpedüz APTALLIK.

Üst Alt