Baros Transferinde Hareketli Saatler ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros Transferinde Hareketli Saatler !

a07d97.jpg

Takımdan ayrılması söz konusu olan Milan Baros konusunda hareketli saatler yaşanıyor.

Devamı için tıklayınız - GSC Portal

Cevap: Baros Transferinde Hareketli Saatler !

Umarım gidersin kral seni hep iyi hatırlamak istiyorum, görüyorum ki ne fizik gücü ne de pek oyun isteği kalmamış onada küfür edilmesi ve ıslıklanmasını istemiyorum umarım herkes için hayırlısı olur.

Baros'a dede muamelesi yapmayı bırakın, kalırsa çatır çatır atar gollerini. Arda gittikten sonra yerine 4 M Euro daha ucuza alabileceğimiz Podolski'yi pahalı diye almadık, Baros giderse de beleşe bir adam bulmaları muhtemel. Önce yerine adam alsınlar.

2 senedir sakatlıklarla boğuşuyor. Bu sene de bu durum böyle gidecektir muhtemlen. gidebilir valla iyi para vermişler. Ama iyi bi forvet almamız şartıyla

eğer yerine bir adama alabileceksek gitsin oparalara zaten kralın artık bizde miadı doldu sayılır hiç olmassa para kazandırıp gitsin...

gyanı 8e alabiliyorsak, barosu bu bedel karşılığında satmayıp tutmak komik olur.

Çok çok iyi para bukadar yukarı çıkacaklarını sanmıyordum ama giderse bu saatten sonra asla daha iyisini bulabileceğimiz sanmiyorum.

7.5 veriliyorsa kesinlikle satılmalı.Her sezon başında bu sene Baros çok iyi olucak diye ümitlenmekten bıktım.Anladık artık Baros o ilk geldiği seneki Baros değil.Şmdi satmazsak 7.5'a 7-8 hafta sonra 2 ay sahalardan uzak kalıcak diye bi haber okuduğumuzda çok pişman olacaz.Ayrıca gereksiz yere gördüğü sarı kartlar ve bu nedenle takımını yalnız bırakması beni hep çileden çıkarmıştır. 7.5m euro iyi paradır,satılmalıdır benim görüşüm.Yerine kimi alırlar bilemem ama

Çok üzülürüm giderse.Terim sene başından beri neden bu kadar taktı baros a.Sonunda gidecek galiba..

Baros la ilgili sürekli,kampta başarısız olursa gider tarzı demeçler verdi terim.farkında değil misin?

ayrıca transfer yapabilmek için.satılsın satılsın çok güzel para diyen taraftarlarıda anlamıyorum.Milan Baros bu takımda herzaman tutulmalıdır.Takımı taraftarı çok iyi tanıyan 3 senedir bu kulüpte bulunan bi oyuncu.İlla bir yabancı gönderilecekse Elmanderi göndersinler.

Baros la ilgili sürekli,kampta başarısız olursa gider tarzı demeçler verdi terim.farkında değil misin?

Baros u kazanmaya çalışıyoruz gibi açıklamalar yaptığına şahit oldum sürekli.Liverpool maçından sonrada kazanmaya çalışıyorduk ve bunu başardığımızı görüyoruz gibilerindende konuştu.

Acıkcası 7.5 milyon Euro iyi para. Fakat diger taraftan, Baros ulan bu diyesim geliyor..

Baros u kazanmaya çalışıyoruz gibi açıklamalar yaptığına şahit oldum sürekli.Liverpool maçından sonrada kazanmaya çalışıyorduk ve bunu başardığımızı görüyoruz gibilerindende konuştu.

Burada mesajı anlayabilirsin.Gözüme giremez ise gider.Terimi eleştirmiyorum ama Baros a karşı bi ön yargısı varmış gibi geldi.Sanki sezon başında Baros un takımdan ayrılacağını bi kenara yazmış havası var.

ayrıca transfer yapabilmek için.satılsın satılsın çok güzel para diyen taraftarlarıda anlamıyorum.Milan Baros bu takımda herzaman tutulmalıdır.Takımı taraftarı çok iyi tanıyan 3 senedir bu kulüpte bulunan bi oyuncu.İlla bir yabancı gönderilecekse Elmanderi göndersinler.

Baros bir daha asla bu parayı kazandıramaz yerine daha iyisi alınacaksa neden satılmasın ki? Tabiki alınmayacaksa ki öyle gözüküyor satılmasın.

Burada mesajı anlayabilirsin.Gözüme giremez ise gider.Terimi eleştirmiyorum ama Baros a karşı bi ön yargısı varmış gibi geldi.Sanki sezon başında Baros un takımdan ayrılacağını bi kenara yazmış havası var.

Sezon başında Baros çok mutsuzdu malum geçen seneki medyada çıkan takım arkadaşlarıyla kavga etti yumruklaştı haberleri olsun ,sakatlığı olsun , yabancı oyunculara bazı futbolcuların davranışları olsun çok bunalmıştı.Hatırlarsın bir ara yine bazı haberler çıktı Galatasaraylı muhabirlerde doğrladı "yerli oyuncular farklı yabancı oyuncular farklı masalarda yemek yiyorlar"diye.Bunca yaşananlardan sonra Baros ayrılmak istemesi ve formsuz olması çok doğal.Ben hocanın o kazanmaya çalışıyoruz lafının altında Baros un kafasından ayrılık kararını çıkarmaya çalıştığını düşünüyorum.Hoca pek çok kez Baros u nekadar beğendiğini dile getirdi zaten.

Bir önyargısı olduğunu asla düşünmüyorum tam tersine çalışmayı sevdiği tip oyunculardan.

Sezon başında Baros çok mutsuzdu malum geçen seneki medyada çıkan takım arkadaşlarıyla kavga etti yumruklaştı haberleri olsun ,sakatlığı olsun , yabancı oyunculara bazı futbolcuların davranışları olsun çok bunalmıştı.Hatırlarsın bir ara yine bazı haberler çıktı Galatasaraylı muhabirlerde doğrladı "yerli oyuncular farklı yabancı oyuncular farklı masalarda yemek yiyorlar"diye.Bunca yaşananlardan sonra Baros ayrılmak istemesi ve formsuz olması çok doğal.Ben hocanın o kazanmaya çalışıyoruz lafının altında Baros un kafasından ayrılık kararını çıkarmaya çalıştığını düşünüyorum.Hoca pek çok kez Baros u nekadar beğendiğini dile getirdi zaten.

Bir önyargısı olduğunu asla düşünmüyorum tam tersine çalışmayı sevdiği tip oyunculardan.

bendede öyle bi izlenim bıraktı terimin açıkalamarı.Artık hayırlısı diyelim.Eğer Baros satılıp yerine gelecek oyuncu Barostan daha yararlı olacaksa,kabulüm.Ama Asamoah Gyan gelecek diye Baros gönderilmemeli.

baros gibi ayakta duramayan adamı beğenenler asamoah'ı beğenmiyor. çok ilginçsiniz baros'u ben takımda görmek istemiyorum artık sahada ayakta dramayan bir baros var bizim ligimizde ayakta duran adamlar iş yapıyor.

Baros eski Baros degil,ayaklarindan cok cenesi calisiyor ve haliylede her mac itirazlarindan dolayi sari kart aliyor,zamaninda Keweel da yaptigimiz gibi duygusal davranirsak Baros da elimizde kalabilir.Baros kanimca degerini bulmustur ve satilmali,nasil ki Servet in Marsilyaya gitmesini kücük hesaplar yüzünden geciktirip engellediysek ve o servet simdi vasat,alicisi olmadan elimizde kaldiysa Baros icinde o tehlike söz konusu,kalbimiz ile degil aklimiz ile düsünmeli ve degeri bulan adami,takimda misyonunun dolduguna inandigimiz adami satmaliyiz,tabiki alternatifini bulmak sartiyla...

Üst Alt