Baros ve Elmander şov: 3-0 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros ve Elmander şov: 3-0

Galatasaray yıldız golcüleri Elmander ve Baros'un attığı gollerle, Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Akhisar Belediyespor'u 3-0 mağlup etti.

Galatasaray, yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Akhisar Belediyespor ile yaptığı antrenman maçını 3-0 kazandı. Galatasaray Kulübü'nden yapılan açıklamaya göre, sarı-kırmızılılar, yeni sezon hazırlıklarına Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Bank Asya 1. Ligi ekiplerinden Akhisar Belediyespor ile yaptığı antrenman maçıyla devam etti.

Basına kapalı yapılan maçta Galatasaray, 3-0 galip gelirken karşılaşmada gollerin 2'sini Baros, 1'i Elmander kaydetti.

Karşılaşmada Arda Turan dinlendirildi.

Yeni sezon hazırlıklarının yurt dışındaki ikinci bölümünü 18-27 Temmuz'da Almanya'da gerçekleştirecek olan Galatasaray, yarın sabah bu ülkeye hareket edecek.

AA

Cevap: Baros ve Elmander şov: 3-0

Reisler Fena Geliyor Beyler 4 4 2 ;)

B_af042508f7f396a68b55c0f1f12e876e.jpg

Bana göre Baros'un bu maclarda gol atması önemli değil

Kart alma istikrarı devam ediyormu merak ettim keske onuda arastırsalardı

Ligde bu performansı görebilmemiz çok önemli.Baros'tan bir çıkış bekleyemiyorum açıkçası sakatlanacağını düşünüyorum.İnşallah yanılırım.

keşke maçla ilgili daha fazla ayrıntı verilseydi tamam antrenman maçı ama gs için oyuncuların performansı çok önemli

ciddi, disiplinli ve konsantrasyonu yüksek bir Baros'un neler yapabileceğini tahmin etmek zor değil. Benim şahsi düşüncem bu 3 ana etkenin başarıyı getireceğidir: Ciddiyet-Disiplin-Konsantrasyon

Baros sakatlanmasın yeter. Nazar boncuğu taksınlar, okuyup üflesinler. :) Bu adam bu ligde çok rahat 30-35 tane sallar.

Bu takıma göre biraz az atmışız ama gol yememiş olmamız sevindirici.

Baros-Elmander iyi bi ikili ama en azından bi tane daha bu seviyede bi forvet alıp rekabet ortamı oluşturmak lazım.İlla Fabiano,Forlan olacak diye bi şey yok.Guerrero ayarında bi adam yeterli

Üst Alt