Baros ve Elmander'in müthiş uyumu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros ve Elmander'in müthiş uyumu

Galatasaray'ın yeni golcü aradığı bu günlerde, Johan Elmander ve Milan Baros idmanlardaki performanslarıyla parmak ısırtıyor. Çok iyi bir uyum yakalayan ikili, attıkları gollerle bir anlamda “Forvete ihtiyaç yok” mesajı gönderdi

fft1mm1468995.jpg

Sarı-Kırmızılılar’ın Avusturya kampı, oldukça keyifli bir ortamda geçiyor. Yeni kondisyoner Rochstein’in ağır idmanlari bile, futbolcuların neşesini kaçırmıyor. İlk günlerde genelde fizik, kondisyon ve dayanıklılık çalışmaları yapan Cim Bom, yavaş yavaş taktik idmanlara ağırlık vermeye başladı. Özellikle çift kale maçlar, oyuncuların kendilerini göstermeleri için önemli bir fırsat oldu. Maçlarda tüm futbolcular ellerinden geleni yapıyor ancak en çok ön plana çıkan iki isim, Johan Elmander ve Milan Baros oldu. Çalışmaların İstanbul etabında bulunmayan İsveçli golcü, Avusturya kampında takımdan ayrı çalışıyordu. Ancak son iki antrenmanda arkadaşlarına katıldı. Çift kale maçta Baros’la aynı takımda yer alan Elmander, yeni p-artnerine kısa sürede uyum sağladı. İkilinin yaptıkları çapraz koşular, verkaçlar, paslaşmalar, teknik heyetten büyük alkış aldı. Elmander, takıma kısa sürede adapte olarak Fatih Terim’in yüzünü güldürdü. Tecrübeli golcü, Baros’la birlikte attığı gollerle, forvet arayışlarında olan teknik heyet ve yönetime adeta, “Yeni forvete ihtiyaç yok” mesajı gönderdi. Cim Bom’un bir diğer ileri uç elemanı Bogdan Stancu da antrenmanların yıldızlarından biri oldu.

Kankalar döktürüyor...

Avusturya kampında yıldızları parlayan diğer isimler Arda Turan’la Selçuk İnan oldu. Yakın arkadaşlıkları bulunan iki yıldızın uyumu Baros-Elmander’den aşağı kalmadı. Attıkları güzel goller ve yaptıkları şık hareketlerle Arda ve Selçuk, bu sezon lige damga vuracaklarının sinyalini verdi.

KAMPTAN KISA KISA...

İlk maç bugün

Sarı-Kırmızılılar, yeni sezon öncesindeki ilk hazırlık maçını bugün Almanya’nın amatör lig takımlarından Türkiyemspor’la yapacak. Saat 20.00’daki karşılaşma, GS TV ekranlarından futbolseverlerle buluşacak. Galatasaray, Avusturya’daki ikinci hazırlık maçında, bir diğer Alman ekibi Unterhaching’le pazar günü karşı karşıya gelecek.

Aslan’dan tek idman

Galatasaray’da dün sabah oyunculara izin verildi. Tüm futbolcular, otelde kalarak dinlenmeyi tercih ettiler. Sarı-Kırmızılılar, akşam saatlerinde idman sahasında toplanarak, günü tek idmanla tamamladı. Cim Bom hazırlıklarını sabah yapacağı idman
la sürdürecek.

Fanatik

Cevap: Baroş ve Elmander'in müthiş uyumu

bence bir forvet daha gerek, eğer faibiona konusunda girişim varsa buda trasnfer yapılacağı konusunda..

Bu görüntü forvete gerek yok gibi algılanmamalı..Ben şahsen King'e fazla güvenmiyorum.

1 tan daha üst düzey forvet alalım ki rekabet olsun.Görünen o ki çift forvet oynayacağız Stancu da kalacak gibi duruyo Elmander-Baros-Stancu-Transfer 4-4-2 için iyi bi forvet rotasyonu olur.

Yazık ben şurda çoğu kişinin Baros'a güvenmiyorum yerine Çağlar'a Hakan'a güvenmiyorum demesini beklerim..

1 tan daha üst düzey forvet alalım ki rekabet olsun.Görünen o ki çift forvet oynayacağız Stancu da kalacak gibi duruyo Elmander-Baros-Stancu-Transfer 4-4-2 için iyi bi forvet rotasyonu olur.

Yalnız Fatih hocanın 8 yabancı istediğini biliyoruz. Forvette 4 yabancı demek diğer mevkilere 4 yabancı kalması demek. Ujfalusi ve Muslera oynayacak diye düşünürsek geriye 2 yabancı kalıyor. Elimizde Pino ve Culio da var. Mutlaka bazı oyuncuları göndermeliyiz.

Baros varken bir Drogba'yı isterim. O'nun dışında Baros'dan büyük golcü alamayız.

adı üstünde BAROŠ mısır tanrısı gibi adı var...

sercan ya da mevlutu alssak yeter de artar bile stancu felan hikaye ama gonderilir bence

kaç maçlarını izledik de müthiş uyum diyoruz anlamadım:) idmanlarda gol atmak zor iş olmasa gerek. ama bence yabancı forvet transferindense yerli bir isim daha doğru olur

Böyle haberler her kamp döneminde çıkar, fazla gaza gelmemek lazım. Tabi inşallah bu uyumu lig başladığı zamanda surdururler.

Üst Alt