Baros'a Fener kancası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros'a Fener kancası

Cevap: Baros'a Fener kancası

ibrahimseten İBRAHİM SETEN

F.Bahçeli bir yönetici: "Baros'la şu an kesinlikle ilgilenmiyoruz.. Ama Aykut Hoca'nın beğendiği oyunculardan biri.." Ben kıllandım açıkçası

ibrahimseten İBRAHİM SETEN

F.Bahçeli bir yönetici: "Baros'la şu an kesinlikle ilgilenmiyoruz.. Ama Aykut Hoca'nın beğendiği oyunculardan biri.." Ben kıllandım açıkçası

Tamam, diyelimki febe Baros'u istiyor.

ønumuzdeki ayda iddianame cikacak diyorlar, febe kume dusecek diyorlar, Baros gidermi?

Barosu satarmi bizimkiler?

veya febenin gucu yetermi Barosu almaya?

febe ølmus aglayani yok, ama guleni cok, biri de benim :asd:

Yahu fb istese ne olur ki ? fb bizden en iyi futbolcularımızı isteyecek kalibreye ne zaman gelmiş ?

UEFA şampiyonluğu yolunda Fatih Terim'e teklif götürdüklerini hatırlıyorum.

Ey fenerbahçe güruhu ! Lafla büyük olunmaz,eylemle olunur...

Habere gel. :haha:

Baros'u küstürdüler.

Galatasaray'ın golcü futbolcusu Milan Baros'un kaprisleri bitmezken, ortaya yeni bir iddia daha atıldı. Golcü oyuncunun eşi doğum yaptıktan sonraGalatasaray sitesinde kutlama yapılmamasının Çek futbolcuyu fazlasıyla üzdüğü iddia edildi.

Bu duruma kırılan Baros'un sakatlığı geçmesine rağmen son iki antrenmana 'Sakatım' diyerek çıkmayıp takımdan ayrı kendi başına çalışma yaptığı iddiaları dilden dile dolaşıyor. En son Sabri Sarıoğlu'nun çoçuğu olunca resmi siteden kutlama yapan sarı-kırmızılı kulüp Baros'a bu kutlamayı yapmamıştı.

Hürriyet

Baros'u küstürdüler.

Galatasaray'ın golcü futbolcusu Milan Baros'un kaprisleri bitmezken, ortaya yeni bir iddia daha atıldı. Golcü oyuncunun eşi doğum yaptıktan sonraGalatasaray sitesinde kutlama yapılmamasının Çek futbolcuyu fazlasıyla üzdüğü iddia edildi.

Bu duruma kırılan Baros'un sakatlığı geçmesine rağmen son iki antrenmana 'Sakatım' diyerek çıkmayıp takımdan ayrı kendi başına çalışma yaptığı iddiaları dilden dile dolaşıyor. En son Sabri Sarıoğlu'nun çoçuğu olunca resmi siteden kutlama yapan sarı-kırmızılı kulüp Baros'a bu kutlamayı yapmamıştı.

Hürriyet

Talha sana hic yakistiramadim kardesim, niye o gazeteyi okuyorsun + niye buraya tasiyorsun?????

Baros'u küstürdüler.

Hürriyet
bunlar güzel hikaye kitabı yazarlar. niye yogunlaşmıyolarki bu konuya.

rusyaya 6 miyon, fb ye 10 milyon euro.verirlerse alsınlar ,zaten sezonda 20maça çıkıyor.

sağlam kazıklarız.

fb henüz bizim kadar büyük takım değil, o yüzden yabancılar bizde yedek kalmayı tercih eder, fenere gitmektense

Nasıl oluyorsa her oyuncumuza Fener kanca atıyor,Her yeni bir güne basladıgımda bu kanca haberiyle karsılasıyorum:D

iddianame açıklanıncaya kadar aziz taraftara moral vermeye çalışıyor.azizin istediği haberi bazı gazetelerde yayınlattıgı biliniyor artık.

Giden gider (bkz.Emre Belözoğlu,Fatih Akyel), kalan kalır (bkz.Hakan Şükür,Tugay Kerimoğlu,Fatih Terim, Cevad Prekazi...) Kalanlardan bizde daha çok var.Fenerbahçe'nin kullandığı,kullanacağı hiç bir para birimiyle satın alınamayacak olanlardan bahsediyorum.

Ayrıca ben uzun yıllardır Galatasaray'a ihanet ederek para için Fenerbahçe'ye giden bir futbolcu hatırlamıyorum.Ne yerli,ne de yabancı. Galatasaray'ın yararlanmak istemediği oyuncular gidiyor Fenerbahçe'ye.Örneğin,Tanju Çolak,Semih Yuvakuran gibi.İkisi de kendi isteklerinin dışında gönderildiler Galatasaray'dan.

Bir dönem Güngör vardı soyadını hatırlamıyorum, bir de Erdoğan Arıca.İkisi yanılmıyorsam aynı sezon gitmişti ve biz de onlardan İlyas Tüfekçi,Raşit Çetiner ve Erhan Önal'ı almıştık.Hepsi bizde harikaydılar.Erdoğan ve Güngör ise Fenerbahçe'de söndüler.

Bir de Galatasaray'ın formasını giyip de başka takımlardan Fenrbahçe'ye gidenler var ki bunlar bizim ilgi alanımızda değiller örneğin Emre Belözoğlu, Fatih Akyel(ki bu ikisi Galatasaray onları geri almayınca ya da bonservis nedeniyle alamayınca Galatasaray'a karşı kin beslediler ve aniden doğuştan! Fenerbahçeli oldular),Elvir Boliç,Saffet Sancaklı,Sedat Balkanlı,Benhur Babaoğlu gibi...

Kısaca bizim gitmesini istemediğimiz bu takımda kalır, biz yararlanmıyorsak Fenerbahçe dahil istedikleri takıma gidebilirler,Baros dahil.

Olur mu olur.

Haber gayet mantıklı.

Devre arasında nasılsa göndereceğiz adamı.

Üst Alt