Baros'a Verilen Ceza Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros'a Verilen Ceza Belli Oldu!

Cevap: Milan Baros'a 3 maç ceza verildi

Her maç millete ana avrat küfür eden Emre'ye ceza verilmez tabi ama Baros muck dedi mi hemen basın 3 maç cezayı.

Emre B. ve Burak Y. Ananıza avradınıza dümdüz gitsin Türkçe küfürü anlamayın. Yabancı küfürü hemen anlayıp çat kırmızı kart. ne kolaymış anasını satıyim

Baros zaten artık artık kolay forma giyemez. Kendiside sonunu hazırladı. Necatiden artık formayı alamaz. Terimde düşünmez. Yanlız 2 maç olabilirdi. Emre her maç sövüyor.

3 ün 1 i itiraz kontenjanı. İtiraz edilecek 2 ye düşecek. Zaten bir maç oynamadı, geriye kalıyor 1 maç.

Küfür etmek(**** off), oyuncuyu sakatlamaya yönelik hareketten daha büyük suçmuş. Bunu öğrenmiş olduk.

taraftarımızdaki baros aşkı ne iş bi türlü anlayamadım.ilk geldiği yıl dısında bu adam bize ne verdi,naaptı bilmiyorum.bu kadar sevilmesi ilginç geliyor bana.mümkünse birdaha giymesin formamızı.

Ben hakem olsam bende Baros´a kil olurdum. Adamin itiraz etmeigi bi pozisyon yok ki. Normal itiraz da degil. Bagiriyor, cagiriyor, el kol hareketi yapiyor, bu sefer de küfür etmis.

Yok Emre yok Burak. Kendi oyuncularimiza bakmaliyiz. Madem biliyoruz millet bunlari koruyor, ne diye onlarin ekmegine yag sürüyoruz? Neden kendi kendimizi cezalandiriyoruz?

Necati transfer edilmeseydi, tek forvetle ciktigimiz ve kaybettigimiz puanlarin hesabini kim verecekti? 1 kere gol krali oldu diye bedavadan gösterdigimiz sevgi de yeter artik. Kendine biraz ceki düzen versin ya. Bu ne böyle?

Cevap: Baros'a 3 Maç Ceza!

26783milan_baros546.jpg

PFDK, Milan Baros’un Galatasaray-Antalyaspor maçındaki hakeme yönelik hareketlerinden dolayı aldığı cezayı açıkladı

Devamı GSCPortal'da...

hareket degil hakareti nedeniyle diyor. kufur etmis.

Önemli olan yönetimin ne ceza verdiği

yoksa 3 maç oynamamanın Barosun umurunda olacağını sanmıyorum

rakibin ayağını kırmak için makas atan adama küfürden daha az ceza verilmiş. ne kadar komik

Cevap: Baros'a Verilen Ceza Belli Oldu!

2'ye düşerse iyi zaten ceza verilmese Fatih Terim verecekti o cezayı.

Akıllanır o süre içersinde umarım.

Çok ihtiyacımız var Baroş'a çok çok çok çok.

Cevap: Baros'a Verilen Ceza Belli Oldu!

PFDK 6 ya 1 Fenerbahçe'nin elinde. Yakalamışlar ceza verme şansını adaletli bir ceza mı bekliyorsunuz.

Üst Alt