GSC Scout - # Bas Dost | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bas Dost, Hollandalı futbolcudur. Şu an Club Brugge takımında forma giymektedir. 2011-12 sezonunda Heerenveen formasıyla attığı 32 golle Eredivisie'de gol kralı oldu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
DBO23p6XoAAI_UG.jpg:large

Bos kaleye gol atan oyuncu iyi oyuncu mu oluyor

Hollanda Milli Takimina da fazla cagrilmiyor

Bu arada bu konuyu da sneijder'e bagladin ya daha ne diyim :D

Sneijder'in kotu oynamasina sevinen biri varsa Galatasaray'li degildir, biraz objektif yorum yapin, sneijder'in 2 yildir bir bok yaptigi yok, buyuk, maclarda hayalet gibi oynuyor, biz sneijder'e neden yillik 5m veriyoruz, buyuk maclarda etkili oynasin ve iyi performans gostersin diye, selcuk nasil 2 yildir kotu performans sergiliyorsa sneijder de aynisi

Konuyu Sneijdere baglamadim. Sadece onun asistlerini begenmeyip saymayanlar vardi ona ithafen yazdim.

Bos kaleye gol atmak ne demek yav. Wolfsburg da da o kadar kötü degildi, sadece bos kale demek haksizlik olur. Ben cok iyi hatirliyorum adam ligde bir ara cosuyordu 2'ser 4'er gol falan atiyordu.

Adam leblebi gibi gol atiyor ama "bos kaleye gol atiyor" diye kendiniz bir sey uydurup sonra bunu argüman olarak kullaniyorsunuz.

Üst Alt