Başakşehir, Eljero Elia'yı Açıkladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir, Eljero Elia'yı Açıkladı!

eljero-elia(feyenoord)(18-08-2015)(3).jpg

Süper Lig'i bu sezon ikinci tamamlayarak, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde ön eleme oynama hakkı kazanan Medipol Başakşehir, transfere hızlı başladı.

Turuncu-Lacivertli ekip, Feyenoord'la Hollanda Ligi'nde şampiyonluk ipini göğüsleyen deneyimli futbolcu Eljero Elia ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Elia, ''Başka kulüpler ile de görüştüm ancak ilk günden bu yana Başakşehir'in benim için ısrar etmesi kararımda etkili oldu. Dirk Kuyt benim bu kararı almadan önemli rol oynadı. Başakşehir'de ödeme zorluğu olmadığını, aile kulübü olduğunu söyledi. Bu sebeple ben de buraya gelmeyi kabul ettim'' diye konuştu.

Hollanda medyasına göre, Feyenoord Kulübüne ödenecek bonservis bedeli 1.200.000 Euro.

Bu sezon 9 gol atıp 9 da asist yapan Elia, Chedjou’dan sonra Medipol Başakşehir’in ikinci transferi olacak.

Son düzenleme:
3 katına Garry'i aldık biz xd

Panik da 200 bine oynayan adama 5 kat daha fazla ücret verdik.
Yaşasın komisyoonn

Hamburg da oynarken cok begeniyorudum kendisini, sonra Juventusa gidip orada pek varlik gösterememisti.

Oradan itibaren de kariyeri düsüse gecmisti. Bremen'e falan gelmisti sonra pek takip etmedim, son hali hakkinda pek bir fikrim yok ama Türkiye liginde is yapar bu adam kesinlikle.

Üst Alt