Başakşehir Kulübü Satıldı mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir Kulübü Satıldı mı?

Taraftarlık %90 oranda babadan çocuğuna geçen bir olaydır. Aslında bir gen gibi. O yüzden Başakşehir isterse 5 sene üst üste şampiyon olsun yine taraftar kazanamaz. Max hayran kazanır.

Adam anji ye katrilyon harcadı bir halt olmadı kıçı kırık belediye takımımı bir şey olacak. 5 sene şampiyon olsunlar 2 milyon taraftar toplayamaz. Avcı yakında ayrılır sonra malum destek de azalırsa 4.ligde şampiyonluk kutlayabilirler. ( satılmaz demiyorum, satılır hatta çok rahat para da aklarlar ama öyle büyük kulüp hayalleri boş laf)

Göksel Gümüşdağ: "Kulübün tamamını satmak gibi bir niyetimiz yok. Yüzde 30-40'ını güçlü bir aktöre satabiliriz. Çinlilerle görüşmemiz devam ediyor"

Göksel Gümüşdağ: "Tüm kulüplerin şirketleşmesi lazım. Türkiye'de başkan oluyorsun, istediğin her harcamayı yapıyorsun, bıraktığında seni sorumlu tutan hiçbir şey yok. Böyle saçma sapan bir şey olabilir mi"

taraftar toplayabilmeleri için önce Avrupa da başarılı olmaları lazım

büyükleri yenip şampiyon olarak taraftar toplayamazlar ,antipati toplarlar anca

Göksel Gümüşdağ: "Kulübün tamamını satmak gibi bir niyetimiz yok. Yüzde 30-40'ını güçlü bir aktöre satabiliriz. Çinlilerle görüşmemiz devam ediyor"

Göksel Gümüşdağ: "Tüm kulüplerin şirketleşmesi lazım. Türkiye'de başkan oluyorsun, istediğin her harcamayı yapıyorsun, bıraktığında seni sorumlu tutan hiçbir şey yok. Böyle saçma sapan bir şey olabilir mi"

Muhteşem bir soru.

Hiçbir yere varamıyor oluşumuzun özeti.

Bu adamı sevmiyorum ama çok doğru konuşmuş.

Biliyorum abi, bu isin sonu iflas, sadece bizim adimiza degil.

ve işin kötüsü

bu işin içinden sıyrılabilecek tek büyük kulüp fener

bir şekilde ciddi maddi destek bulabilirler

bizim araziler son 5 senenin zararlarıyla yalan oldu zaten,bjk nin de malını satıp döndürebilecek kapasitesi yok

ama fener in maddi destek alabileceği potansiyelli iş adamları mevcut

ülker ve acıbadem anlaşmaları başlangıç daha,durum daha da vahimleşsin ne filmler döndürecekler

ve işin kötüsü

bu işin içinden sıyrılabilecek tek büyük kulüp fener

bir şekilde ciddi maddi destek bulabilirler

bizim araziler son 5 senenin zararlarıyla yalan oldu zaten,bjk nin de malını satıp döndürebilecek kapasitesi yok

ama fener in maddi destek alabileceği potansiyelli iş adamları mevcut

ülker ve acıbadem anlaşmaları başlangıç daha,durum daha da vahimleşsin ne filmler döndürecekler
Destek acisindan haklisin ama onlar bile kurtaramaya bilirler.
Cünkü Futbol piyasasi gercekten uctu.
Biz burada bir tane aldigimiz fiyata, bir tane de aldigimiz fiyatin yüzde elli fazlasina sattik diye seviniyoruz.
Oysa öbür taraftan baktigin zaman bu sattigin oyuncular gibi oyuncular almayi gectim, artik standard özellikleri olan oyuncularin piyasasi bile ucuk fiyatlardan basliyor.
Yayin gelirleri artti diyoruz, bunun icin belirli bir kaliteyi ortaya koyman lazim.
Bu piyasada o kaliteyi ortaya koyabilmek artik daha da pahali, yani bir sonraki ihalede yayin geliri artmaya bilir.
Gelirin cogalsa bile, giderler daha hizli bir sekilde cogaliyor cünkü en büyük pay olan futbolcu piyasasi durmaksizin ucuyor.
Türk kulüplerinin kurtulusu ilk önce özüne dönmesi, alt yapi ve nüfus potansiyelini kullanmasi, bak daha iyi kullanmasi yazmiyorum cünkü kullanmiyorlar.
Bunun yaninda disaridan oyuncuyu 8-10 milyon gibi degerlere gelmeden bulup almak.
Anca bu sekilde türk kulüpleri zarar etmekten kurtulur.
Bu hayal olur mu, olur ise olana kadar kulüpler dayanabilir mi, ben piyasa artik bu denli kizismis iken imkansiz diyorum.

Son düzenleme:
Kulüp satılırsa kombine ve loca sahiplerinin hakları korunacak mı?

Bilhassa elite GSC üyelerini ilgilendiren hassas bir konu.

Taraftarsiz kulübü kim niye alır

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Taraftarsiz kulübü kim niye alır

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

katma deger uretmesi beklentisi ile

bu arada yukarida deginilen sadece fb nin bu kiskactan kurtulabilecegi yorumu cok dogru , bunun sebebini de aslinda tek cumle ile aciklayabilirim ama antipatik olmamak adina susuyorum

katma deger uretmesi beklentisi ile

bu arada yukarida deginilen sadece fb nin bu kiskactan kurtulabilecegi yorumu cok dogru , bunun sebebini de aslinda tek cumle ile aciklayabilirim ama antipatik olmamak adina susuyorum
hqdefault.jpg

Üst Alt