başakşehir maçında arda turana yapmamız gereken | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

başakşehir maçında arda turana yapmamız gereken

sevgili arkadaşlar başakşehir maçı kendi sahamızda olacağı için ve arda turan da o maçta forma giyeceği için ardaya ufak bir çok yaşatmamız gerektiğini düşünüyorum. ilk başta tribünler arda turanı efsane gibi karşılamalı çağırmalı alkışlar ile. sonra hep bir ağızdan ardaya küfür edilmeli. bu şekilde ardanın gururunu kırmış ve onu aşağılamış oluruz.

tinerci-bey-diyeceksiniz_1501158.jpg

Bunu hangi psikoloji ile yazdiniz ? Burazi forza yada antu degil.

Adam ciddi ciddi su yazi icin beyin noronlarini yormus. Enteresan

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ihanetin bir bedeli olmali. Kesinlikle tepkisiz kalinmamali, kalinmayacaktir.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ihanetin bir bedeli olmali. Kesinlikle tepkisiz kalinmamali, kalinmayacaktir.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ortada bir ihanet göremiyorum ? Ezeli rakibimize mi imza attı ? Başkaları gibi döneklik mi yaptı ? Arda'nın Galatasaray'a gelmemesinin sebepleri belli. Taraftar tepkisi ve hocayla olan ilişkisi etkili oldu. Büyütmemek lazım.

Bundan ziyade bize 3 5 atan takımlara evimizde 5-6 tane atmalıyız
O motivasyonda ve bilinçte olmalı takımımız
Ama maalesef totoş gibi oynuyoruz bizi paçavra etmiş takımlara karşı

Daha görmedim ben bu yaşıma kadar bu intikam alma hırsını..

Sahipleneceğimiz olgu bu olmalı bence
Ardadan intikam alacak kadar büyük değil Arda!!!

Büyük olan Galatasarayımız!!
Kim bize sahasında 3 5 atıp madara ettiyse onların ...na koymalıyız evimizde..!

Tribünler zaten oyuncuya gereken tepkiyi gösterecektir.

Ortada bir ihanet göremiyorum ? Ezeli rakibimize mi imza attı ? Başkaları gibi döneklik mi yaptı ? Arda'nın Galatasaray'a gelmemesinin sebepleri belli. Taraftar tepkisi ve hocayla olan ilişkisi etkili oldu. Büyütmemek lazım.

Onun ihaneti yeni degil; 2011’in agustosunda takimi birakip gidisine, o gunden bu gune yaptigi abuk subuk aciklamalara dayaniyor. (Sunu da dipnot olarak duseyim: Kendisi onceki sezonun son macinda takimla soyunma odasinda vedalasmis, hoca takimin basina gecince beklemis, agustosta sirt ustu birakip gitmisti)

Er meydani yesil saha. Baska formayla onumuze cikmaya yuregi yetiyorsa ihanetinin bedelini de sonuna kadar odeyecek.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Onun ihaneti yeni degil; 2011’in agustosunda takimi birakip gidisine, o gunden bu gune yaptigi abuk subuk aciklamalara dayaniyor. (Sunu da dipnot olarak duseyim: Kendisi onceki sezonun son macinda takimla soyunma odasinda vedalasmis, hoca takimin basina gecince beklemis, agustosta sirt ustu birakip gitmisti)

Er meydani yesil saha. Baska formayla onumuze cikmaya yuregi yetiyorsa ihanetinin bedelini de sonuna kadar odeyecek.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben farklı düşünüyorum. Dediğiniz gibi vedalaşmış olmasına şaşırmıyorum. Çünkü gideceğini Galatasaray camiası ve taraftarı biliyordu. Kalması mucize olurdu. Galatasaray kaptanına o dönem sahip çıkamadı. Saçma sapan tv kanallarına malzeme oldu. Kusura bakmayın arkasında duramadık ve gitmesine engel olamadık. Bu adam para kazandırarak gitti ve her zaman Galatasaray hakkında olumlu konuştu. Yaptığı açıklamalar çarpıtılarak olumsuz algı yaratıldı. Yine koruyamadık hatta ateşe odun attık. Arda hatalıdır ama tek başına değil. Ayrıca ne yapmasını bekliyorduk ? Galatasaray istemiyor diye futbolu mu bırakacaktı ?

Üst Alt